9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

Середній вік пасажирських вагонів Укрзалізниці становить 32 роки

За даними АТ “Укрзалізниці”, за станом на перше півріччя 2019 року в пасажирських перевезеннях залучено 2864 вагонів, їх середній вік становить 32 роки при нормативі 28 років.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

З початку 2019 року “Укрзалізниця” капітально-відновлювальним ремонтом модернізувала 18 пасажирських вагонів. Ці вагони вже працюють на маршрутах у складі фірмових поїздів першого класу.

“Всього в цьому році таким ремонтом компанія планує оновити понад 50 вагонів”, – заявив голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

За словами керівника компанії, серед оновлених вагонів 4 плацкартні, 3 СВ, інші — купейні.

“Після капітально-відновлювального ремонту ми отримуємо фактично новий вагон. В минулому році таким чином оновили 118 вагонів, вони добре себе зарекомендували в експлуатації. Вартість модернізації одного вагона – 12-13 млн гривень. Це вдвічі дешевше придбання нового і дозволяє продовжити експлуатацію рухомого складу на половину його життєвого циклу, а саме на 14 років. До того ж таким чином компанія реалізує програму імпортозаміщення, оскільки майже всі комплектуючі вітчизняного виробництва”, – розповів Кравцов.

Під час капремонту вагон отримує кардинальне оновлення: змінюється інтер’єр салону, на нові замінюються вікна, полички, обладнання вагона. На вікнах тепер встановлюють ролетні системи з вогнетривкої тканини, які захищають салон від попадання прямих сонячних променів. В купе монтують по чотири розетки — для кожного пасажира окремо. Також встановлюються системи кондиціонування повітря і вакуумних туалетних комплексів.

Нагадаємо, що з вагонів, які пройшли капремонт, сформований і з березня курсує поїзд №9/10 Маріуполь-Київ. З модернізованих вагонів також будуть формуватися нові поїзди.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають