9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Рятувальники Києва отримали нові підйомники та іншу необхідну техніку (фото, відео)

Місто Київ передало київському гарнізону Держслужби з надзвичайних ситуацій три телескопічні підіймачі, аварійно-рятувальний автомобіль та партію дихальних апаратів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на facebook-сторінку заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

Окрім трьох переданих, ще два підіймачі були закуплені за кошти Державного бюджету. Також, заступник голови КМДА Петро Пантелеєв повідомив, що цього року розпочинається нова цільова програма оснащення рятувальників сучасною технікою.

Програма оновлення рятувальної служби столиці розрахована на 3 роки. Протягом цих років у Києві буде збудовано нове пожежне депо та оновлені автомобілі та спорядження.

Друзі! Сьогодні ми передали київському гарнізону ДСНС 3 сучасних телескопічних підіймачі для роботи на висоті, аварійно-рятувальний автомобіль та 22 комплекти дихальних апаратів, що придбало для рятувальників місто. А також – ще два спецавто, придбані за кошти Держбюджету. За останніх три роки для ефективної роботи столичних рятувальників місто передало 20 нових авто, понад 200 комплектів захисного спорядження, 220 комплектів спецодягу.Це найменше, що ми можемо зробити для спеціалістів, які для порятунку людей щодня ризикують своїм життям. Зазначу, що за 4 роки аварійно-рятувальні служби столиці врятували понад 1600 життів. Я хочу подякувати рятувальникам Києва за самовідданість та професійну роботу, за врятовані життя і безпеку в столиці. З кожним роком навантаження на аварійно-рятувальні служби зростає. Збільшилась кількість пожеж, аварійних випадків через зношеність інфраструктури, що десятиліттями не ремонтували. Щороку в Києві трапляється понад 4 тисячі пожеж, що оперативно ліквідовують столичні рятувальники.

Опубліковано Кличко – мер Середа, 19 лютого 2020 р.


Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають