9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Рятувальники отримали нове сучасне обладнання від Уряду Франції (відео)

blank20 квітня у Києві, в залі колегії адміністративної будівлі ДСНС України, відбулася церемонія передачі нового сучасного обладнання від Уряду Франції.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр ДСНС.

Участь у заході взяли заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький, Надзвичайний і Повноважний Посол Посольства Франції в Україні Ізабель Дюмон, аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні Жан-Люк Ломон та керівництво Управління організації піротехнічних робіт ДСНС України.

Рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій отримали гуманітарну допомогу у вигляді 3-х повних систем руйнівника “CTS Lance” закуплених в рамках бюджетної програми Міністерства закордонних справ Франції по виходу з кризи, що реалізується Посольством Франції в Україні.

Це обладнання призначене для дистанційного руйнування вибухонебезпечних предметів, зокрема вибухових пристроїв на розтяжках та мін-пасток, що замасковані під предмети побуту, а також інших небезпечних боєприпасів які потребують знищення на місці виявлення. Отримане від французьких партнерів обладнання а також проведені тренінги в першу чергу підвищать рівень безпеки піротехніків ДСНС а також розширять можливості щодо знешкодження найбільш небезпечних вибухових предметів під час виконання завдань з гуманітарного розмінування, – зауважив Руслан Білошицький.

В свою чергу, Ізабель Дюмон зазначила, що очищення території України від вибухонебезпечних предметів, зокрема в Донецькій та Луганській областях – це величезна робота. Саме тому для французьких партнерів вкрай важливо надати усю необхідну підтримку українським колегам – як технічну, так і в питаннях проведення тренінгів для співробітників піротехнічних підрозділів ДСНС України.

Сьогодні передача цього обладнання є конкретним сигналом того, що Уряд Франції підтримує Україну – зауважила Ізабель Дюмон.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають