9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

Рятувальники м. Золотоноші отримали новий сучасний пожежний автомобіль (відео)

20 квітня в ході робочого візиту начальник Управління ДСНС України у Черкаській області Віктор Гвоздь вручив рятувальникам Золотоніського районного відділу ключі від нового пожежно-рятувального автомобіля «МАЗ».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДСНС України.

Як зазначив начальник Управління ДСНС України у Черкаській області, сучасна техніка допоможе рятувальникам у їх нелегкій, але такій важливій справі. Новий пожежний автомобіль відрізняється своєю компактністю, комфортнішими умовами та кращими технічними можливостями, у порівнянні із автомобілями, які є на озброєнні у рятувальників. Це дозволить ефективніше боротися з пожежами, оскільки цей автомобіль може вивозити значно більше вогнегасних речовин, що дозволить зменшити час на ліквідацію пожежі.

Також під час заходу за самовіддане і бездоганне служіння українському народові та з нагоди відзначення Дня пожежної охорони кращі рятувальники підрозділу, ветерани пожежно-рятувальної служби, а також керівники промислових підприємств, які значну увагу приділяють питанням покращення цивільного захисту в регіоні отримали почесні грамоти та подяки.

Крім того, з огляду на децентралізацію та створення в районі об’єднаних територіальних громад присутні обговорили питання покращення стану цивільного захисту в районі.

Останні новини:

Зараз читають