9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Рух по новому шулявському мосту у Києві відкриють до кінця тижня (відео)

У Києві до кінця тижня обіцяють відкрити рух Шулявським шляхопроводом з вулиці Довженка на вулицю Вадима Гетьмана.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на КМДА.

На даний момент конструкцію нового мосту вже заасфальтували та нанесли тимчасову розмітку. Сьогодні на об’єкті асфальтуватимуть під’їзд зі сторони вулиці Довженка. Паралельно з цим проходять роботи зі встановлення бар’єрних та перильних огорож. Підрядник, який вкладає дорожнє покриття з високоякісного полімерного асфальтобетону, дає на нього гарантію 10 років.

.

Друзі! Для того, щоб запустити рух Шулявським шляхопроводом з вулиці Довженка на вулицю Вадима Гетьмана до кінця цього року, будівельники без вихідних працюють і вдень, і вночі.Конструкцію нового мосту вже заасфальтували і нанесли на дорожнє покриття тимчасову розмітку. Минулої ночі вкладали асфальт на під’їзді з боку вулиці Вадима Гетьмана. Сьогодні асфальтуватимуть під’їзд зі сторони вулиці Довженка. Паралельно встановлюють бар’єрну та перильні огорожі.Гарантію на експлуатацію покриття з високоякісного полімерного асфальтобетону підрядник дає 10 років. Після завершення дорожніх робіт відбудуться технічні випробовування шляхопроводу. На ньому встановлять спеціальне обладнання, що вимірюватиме прогини мосту та статичні і динамічні навантаження на нього. Для випробовування залучать вісім 30-тонних автомобілів, за допомогою яких створять максимально допустимі навантаження.Наприкінці цього тижня ми, як і обіцяли, плануємо відкрити рух транспорту новим мостом.

Опубліковано Кличко – мер Вівторок, 24 грудня 2019 р.

Після завершення дорожніх робіт відбудуться технічні випробовування шляхопроводу. На ньому встановлять спеціальне вимірювальне обладнання, а на міст заїде вісім 30-тонних автомобілів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають