9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Розпочався ремонт шляхопроводів через залізницю на автодорозі Н-01 Київ — Знам’янка (фото)

 • Керівник Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Козак разом з представниками підрядної організації ТОВ «Мостобудівельний загін 112» провели виїзну нараду щодо обсягів робіт, термінів виконання та організації дорожнього руху під час ремонтних робіт на шляхопроводах через залізницю біля міста Миронівка.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на САД у Київській області.

  Зазначається, що за результатами тендерів, проведених у системі публічних закупівель «Prozorro», з чотирьох компаній-претендентів на виконання поточного середнього ремонту шляхопроводів через залізницю на км 107+569 та км 107+443 обрано підрядну організацію ТОВ «Мостобудівельний загін 112» з найбільш економічно вигідною пропозицією.

  Проєкти реалізуються коштом спеціального фонду державного бюджету за програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення”.

  Шляхопровід через залізницю на км 107+569 автомобільної дороги Н-01 Київ-Знам’янка протяжністю 46 метрів перетинає двоколійну залізницю на ділянці Фастів – Миронівка і побудований ще у 1961 році, другий шляхопровід км 107+443 протяжністю 40 метрів — того ж року будівництва, відтоді масштабних ремонтів на шляхопроводах не проводилось. Саме тому це один з пріоритетних об’єктів для Замовника. Керівник Служби автодоріг В. Козак взяв виконання робіт під особистий контроль і відзначив, що ці шляхопроводи є важливими інфраструктурними об’єктами, які підтримують соціально-економічний розвиток регіону. 

  Реалізація цих проєктів не лише покращить транспортно-експлуатаційний стан автодороги, але й підвищить безпеку руху та мінімізує вплив транспорту на екологію.

  Варто відзначити що роботи на шляхопроводі км (107+569) стартували минулого року, але через невиконання умов договору та порушення термінів реалізації проєкту на початку року Служба автомобільних доріг Київської області розірвала угоду з підрядною організацією ТОВ «Олександрія Кепітал».

  11 червня Служба автомобільних доріг уклала договір з підрядною організацією ТОВ «Мостобудівельний загін 112». Термін реалізації проєкту — до кінця 2020 року.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  В разі закупівлі електровозів Alstom локалізація їх виробництва в Україні може скласти лише 15%

  Міністерство інфраструктури України повідомило, що орієнтовний рівень локалізації локомотивів, переговори про закупівлю яких ведуться з французькою компанією...

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі отримали комплекти ракетних систем здатних знищувати цілі на воді

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі та Маріуполі отримали 12 комплектів сучасних ракетних систем здатних знищувати цілі...

  “Електроважмаш” після сертифікації братиме участь в тендерах “Укрзалізниці” на ремонт та модернізацію локомотивів

  ДП "Електроважмаш" в середині квітня отримає сертифікат, який дозволить підприємству брати участь в тендерах "Укрзалізниці".

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами...