9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

У Херсонській області “Укравтодор” розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал між містами Нова Каховка та Таврійськ км 66 + 900 дороги Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Зараз підрядником ТОВ “Дорожнє будівництво “Альтком” здійснюються підготовчі роботи: створено тимчасовий пішохідний міст для руху пішоходів на час реконструкції, крім того, розбираються аварійні залізобетонні конструкції”, – йдеться в повідомленні автодорожнього відомства.

Під час реконструкції буде проведена чистка арматури та покриття її антикорозійними речовинами, бетонні поверхні будуть відновлені зі створенням “сорочок” в нижній частині опор, також зроблять розширення існуючих насадок і підпірних стінок в опорах та монтаж нових опорних частин на всіх опорах, а бетонні та металеві поверхні покриють захисними речовинами.

Під час реконструкції буде створено нову металеву прогонову будову, більш легку, ніж наявна залізобетонна конструкція. Вона буде складатися з чотирьох металевих головних балок постійної висоти, перекритих металевою плитою проїзної частини. Буде створено покриття мостового полотна і тротуарів нового типу – одношарове водонепроникне на основі метилметакрилату.

Після реконструкції довжина мосту складе 111,10 м, габарит проїзду буде розширено до 9,00 м. Ширину тротуару збільшать до 1,80 м.

Роботи триватимуть до 31 грудня 2021 року.

З урахуванням ремонтних робіт будуть також змінені й міжобласні автобусні маршрути, перенаправлено вантажний транспорт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають