9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

Розбудова інфраструктури: Житомирську об’їзну дорогу по трасі М-06/Е40 розширюють до чотирьох смуг

 • На Північній об’їзній Житомира по трасі М-06/Е40 між транспортними вузлами “Житомир – Східний” і “Житомир – Західний” проїзна частина розширюється до чотирьох смуг.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Укравтодор.

  Реконструкція дороги передбачає її розширення з 2-х до 4-х смуг, після чого дорога матиме чотири смуги руху з двома проїзними частинами по 7,5 м кожна та розділювальною смугою. Після завершення реконструкції швидкість руху на цій ділянці дороги буде підвищена до 110 км/г.

  Проект передбачає ремонт 22,3 кілометрів дороги із доведенням її до І-Б технічної категорії.

  В межах реалізації проекту заплановано:

  будівництво та реконструкція 4 транспортних розв’язок в різних рівнях, що суттєво підвищено рівень безпеки на цій ділянці дороги ;
  реконструкція 3 існуючих шляхопроводів через залізницю;
  реконструкція існуючого мосту через р. Кам’янка;
  будівництво 2 пішохідних мостів;
  влаштування освітлення та сучасних засобів з організації безпеки руху.
  Загалом реконструкція Північної об’їзної м. Житомира сприятиме ліквідації єдиного вузького місця на дорозі М-06/Е40 Київ – Рівне.

  Роботи виконує компанія компанія Sinohydro Corporation Limited (КНР), з якою минулого року Державне агентство автомобільних доріг України підписало контракт на виконання робіт.

  Вартість реконструкції складатиме понад 42,3 млн євро. Проект фінансується за рахунок кредитів ЄБРР та ЄІБ.

  Існуюча інтенсивність руху на цій ділянці дороги складає 6290 авт./добу в транспортних одиницях і 13210 авт./добу легкового транспорту. Перспективна інтенсивність руху становитиме 14840авт./добу та 29940 авт./добу відповідно.

  Автомобільна дорога М-06 Київ – Львів – Чоп має протяжність 863,8 км і є основним транзитним коридором через територію України, забезпечуючи сполучення з Угорщиною, Словаччиною та Польщею. Ця дорога включена до європейського маршруту Е40, входить до міжнародного транспортного коридору №3 та національного коридору Європа – Азія.

  Контракт на реконструкції Північного обходу укладено в рамках проекту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва (Пан’європейські коридори)». Фінансування робіт здійснюватиметься за рахунок кредиту від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) та Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Інженер з технічного нагляду за виконанням робіт – IRD Engineering S.r.l. (Італія).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  «ХКБМ» спільно з військовими створює роботизований комплекс на базі БТР-4Е

  На ДП «ХКБМ» опрацьовують концепцію створення роботизованого наземного комплексу на базі колісного шасі БТР-4Е.

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.

  «Авіалінії Антонова» доставили з Польщі на Філіппіни п’ять гелікоптерів Black Hawk

  «Авіалінії Антонова» літаком Ан-124 «Руслан» доставили до Філіппін п’ять багатоцільових гелікоптерів Sikorsky S-70i Black Hawk з підприємства...