9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Розбудова інфраструктури: Який вигляд отримає Миколаївський річковий вокзал після реконструкції (фото)

Дизайнерська фірма EK Design опублікувала проект реконструкції будівлі річкового вокзалу в Миколаєві.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Свідок.info.

Відзначається, що будівля річкового вокзалу вже давно не виконує функції, для яких вона зводилася, вона як і раніше є знаковим місцем у свідомості городян. Саме з цієї причини вимогою замовника була інтеграція «минулого» в «майбутнє».

«Будівля стоїть на межі двох стихій – води і землі, будівля виступає буффером не тільки між цими елементами, але і буффером між станами «прибуття» і «відправлення» людини. Філософія комплексу “*8 ПРИЧАЛ” полягає в тому, щоб дати людині можливість отримати нові враження, не залишаючи Миколаїв, тим самим зберігаючи статус умовного вокзалу», – йдеться в повідомленні, опублікованому студією дизайну.

Похилі елементи фасаду повторюють лінії корпусу судна, виступаючи активними елементами, що додають динаміку і створюють ритм на масиві фасаду по його довжині. А по висоті вони римуються з вежею диспетчера.

Для відповідності вимогам до внутрішніх приміщень, виникла необхідність в прибудові додаткового простору з боку Бузького бульвару. Цей масив фасаду виконано в тій же концепції. За рахунок гри з похилими елементами фасаду, нам вдалося візуально піти від тієї витягнутості, яка вийшла в результаті реконструкції. Тут основною домінантою виступає вхідна група, що складається з портального входу, стели – огорожі та елементів декору.

Відзначається, що одним з найважливіших критеріїв по підбору матеріалу була вогнетривкість. Всі матеріали, що застосовуються в даному проекті, відповідають нормам пожежної безпеки і є екологічно чистими.

Останні новини:

Зараз читають