9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Розбудова інфраструктури: В Україні відкриється 15 вертолітних баз Airbus Helicopters

В Україні з’явиться 15 вертолітних баз для 55 вертольотів Airbus Helicopters, угода про намір на покупку яких була оголошена в березні цього року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ATO.ru.

Як повідомив міністр внутрішніх справ країни Арсен Аваков під час робочого візиту до Франції, основна база буде знаходитися в Ніжині, а також об’єкти розташуються уздовж кордонів України.

“Вся система буде працювати як єдиний механізм”, – сказав Аваков.

Як повідомляє Міністерство внутрішніх справ України, в цьому році до України надійдуть перші чотири вертольоти Airbus Helicopters. Три машини в комплектації з обладнанням для аеромедичної евакуації, аварійно-рятувальних та протипожежних цілей будуть передані в Державну службу з надзвичайних ситуацій (ДСНС), одна (Н225) – в Національну гвардію.

Отримані вертольоти будуть базуватися в Ніжині, де в рамках створення центру технічного обслуговування Airbus Helicopters буде побудовано чотири ангара.

На даний момент вісім українських пілотів проходять підготовку в навчальному центрі Airbus Helicopters у Франції. В рамках підготовки пілоти освоять теоретичний курс, а також пройдуть навчання в центрі симуляції і здійснять практичні польоти. В кінці жовтня МВС України направить на підготовку до Франції технічний персонал.

АвторATO.ru

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають