9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Розбудова інфраструктури: Уряд направить 1,8 мільярди гривень на будівництво дитсадків і лікарень

Уряд затвердив другий перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на abcnews.com.ua.

Уряд затвердив другий перелік інвестпрограм і проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2018 році.

Це 288 проектів в 19 областях, на які спрямують 1,8 млрд грн.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, коментуючи ухвалення відповідного розпорядження.

“Уряд затвердив другий перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Це 288 проектів, які будуть фінансуватися на 1,8 млрд грн з ДФРР. Загалом вже затверджені 755 проектів на загальну суму – 5,8 млрд грн”, – повідомив Зубко.

Як уточнив міністр, ці кошти витратять на будівництво в регіонах дитсадків, шкіл, медичних установ, розвиток спортивної інфраструктури, відновлення бруківки та дорожньої інфраструктури, об’єктів водопостачання та водовідведення, проведення термомодернізації тощо.

Переважну більшість проектів планується завершити у 2018 році.

За словами Зубко, в розпорядженні про фінансування за рахунок ДФРР включено проекти, які подали на розгляд 19 областей: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Тернопільська, Харківська , Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області, а також КМДА.

Авторabcnews.com.ua

Останні новини:

Зараз читають