9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Розбудова інфраструктури: У Косові Івано-Франківської області побудують новий міст (фото)

Буковелівська дорожна компанія «ПБС» розпочала підготовчі роботи з будівництва моста у Косові.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ПБС.

Стару переправу, яку місцеві називали кутським мостом, у 2008 році знесла повінь. На її місці, рівно 10 років тому, встановили опори для нового мосту. Однак, далі роботи зупинились. І уже десятиліття косівчани чекають нової переправи.

«Про цей міст багато говорили. Багато хто обіцяв його спорудити. Але все залишалось у такому стані, а люди вимушені їздити тимчасовим мостом. А споруда справді дуже важлива, адже з’єднує Косівщину та Верховинщину. Рік тому ми з народним депутатом України Олександром Шевченком та головою САД у області Василем Буджаком оглянули споруду. Завдяки нардепу, вдалось виділити кошти на цей міст із державного бюджету. Щиро радію, що за роботи взялась фірма “ПБС” і вже невдовзі косівчани матимуть довгоочікуваний міст», – каже депутат обласної ради від партії «УКРОП» Дмитро Сіреджук.

У “ПБС” розповідають: зараз проводять підготовчі роботи, а до будівництва самої переправи планують приступити найближчим часом.

«Фактично міст споруджений на 50 %. Бо є опори. Ми ж плануємо встановлювати балки, арматурну сітку та заливати бетоном. Потім – два шари якісного асфальту», – розповіли фахівці дорожньої компанії «ПБС».

Протяжність майбутнього моста – 72 метри. Для місцевих цей об’єкт інфраструктури – надзвичайно важливий.

«З тимчасовим мостом ми маємо постійні незручності ось уже 10 років. Регулярно ламається металеве покриття. Його треба постійно ремонтувати. А новий міст суттєво вплине на покращення руху транспорту. Адже з’єднає Косів та Кути – два найбільші населені пункти нашого району», – сказав міський голова Косова Юрій Плосконос.

АвторПБС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають