Розбудова інфраструктури: У Хмельницькому відновлюють аеропорт

21782
Фото: Доступ до правди
 • Аеропорт Хмельницький почали очищати від дерев і кущів, що наросли тут за час запустіння.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

  Всього, з квітня по червень, було прибрано 80 гектарів площі усього аеропорту.

  Також вирішується питання про відновлення подачі електроенергії в аеропорт, який знеструмлено вже десять років.

  Зараз трансформаторна підстанція і ряд інших об’єктів належать ДП “Украерорух”, представники Хмельницької обласної влади вже звернулися в Мінінфраструктури з проханням ініціювати передачу майна від аеронавігаційного держпідприємства в комунальну власність міста. На нараді у МІУ дане питання підтримали, розповів Едуард Монастирський, начальник управління комунальним майном Хмельницької облради.

  Майно аеропорту Хмельницький розділене між чотирма власниками: “Украерорух”, ТОВ “Поділля-Авіа”, держава в особі МІУ і комунальне підприємство (КП) “Аеропорт Хмельницький”.

  КП володіє земельною ділянкою площею 134,8 гектарів, приміщенням пожежної частини, недобудованим будинком для адмінперсоналу, двома ангарами, гаражем для спецтехніки. Є також недобудована їдальня і приміщення пропускного пункту.

  В цьому році планується відремонтувати КПП, відновити водопостачання і провести поточний ремонт злітно-посадкової смуги. 27 березня облрада виділила з обласного бюджету на ці роботи 3,3 мільйони гривень. Заявлена вартість робіт по ремонту ЗПС – 840 тисяч гривень.


  Про допомогу проекту