9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Розбудова інфраструктури: Триває активна фаза будівництва швидкісної залізниці в аеропорт Бориспіль (фото)

У Міністерстві інфраструктури України показали процес будівництва нової швидкісної залізничної гілки, яка вже в грудні цього року з’єднає Київ з міжнародним аеропортом “Бориспіль”.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Цензор.Нет.

У прес-службі Міністерства також зазначили, що станом на 22 травня 2018 року проект вже виконано на 25%.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, у подальшому проектом передбачається будівництво 272 метрового залізничного мосту над автотрасою Київ-Харків, будівництво пасажирських платформ з навісами біля аеропорту “Бориспіль”, благоустрій земельного полотна та укладання нових залізничних шляхів загальною протяжністю 3,7 км.

Швидкісні поїзди повинні долати відстань від залізничного вокзалу “Київ-Пасажирський” в аеропорт “Бориспіль” за 35 хвилин, маючи при цьому три проміжні зупинки: “Київ-Деміївський”, “ім. Г. Кірпи” і “ст. Дарниця”.

На маршруті курсуватимуть 11 поїздів PESA 620м на 91 місце і 2 поїзди PESA 630м на 192 місця, які на першому етапі повинні перевозити близько 3,8 млн пасажирів на рік.

На цьому маршруті вперше для “Укрзалізниці” буде впроваджена безконтактна система оплати проїзду: термінали для оплати буду розміщені як на станціях, так і в вагонах поїзда.

Ціна за проїзд запланована на рівні 80 грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають