9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Розбудова інфраструктури: На Дніпропетровщині відкрили новий шляхопровід (фото)

Завершено роботи на об’єкті будівництва автомобільної дороги державного значення М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на Волгоград через м.м. Дніпро, Донецьк) на ділянці обходу міста Дніпра від автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь до межі м. Дніпра.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на САД у Дніпропетровській області.

Завдяки злагодженій роботі спеціалістів Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області та ТОВ «МОСТСТРОЙКОМ» даний шляхопровід було збудовано та введено в експлуатацію майже за 5 місяців. Підрядником було змонтовано 51 шт. балок прольотної будови, 270 шт. плит прольотної будови, які є експериментальними. Проїзна частина мосту має тришарове асфальтобетонне покриття.

В період будівництва та після його завершення, спеціалістами Державного підприємства «Державний дорожній науково – дослідний інститут ім. М.П. Шульгіна», ДП «Дорожній контроль якості» та Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області проводились випробування, щодо технічного стану шляхопроводу та контроль якості виконання робіт.

Отже, тепер всі учасники дорожнього руху мають можливість виїзжати із міста Дніпро в напрямку Запоріжжя без подолання зайвих кілометрів – напряму.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають