9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Розбудова інфраструктури: На Дніпропетровщині триває будівництво нової автодороги Н-31

У Дніпропетровській області будують автомобільну дороги Н-31 в обхід населених пунктів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Укравтодор.

Будівництво автомобільної дороги Н- 31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка – це ще один важливий крок в розбудові дорожньої інфраструктури Дніпропетровської області.

Автодорога проходить через центральні частини таких населених пунктів Дніпропетровської області як Лобойківка, Петриківка, Китайгород, Царичанка та виконує функції основної вантажної та пасажирської магістралі. За таких умов значно знижується пропускна спроможність дороги, швидкість руху, транспортного потоку, різко погіршуються екологічні умови – підвищується загазованість та рівень шуму, а найгірше – збільшується кількість та тяжкість дорожньо – транспортних пригод.

Зважаючи на те що основним пріоритетом в діяльності Служби автодоріг завжди була безпека дорожнього руху і збереження життя людей, було прийняте рішення про будівництво автомобільної дороги в обхід населених пунктів до межі Дніпропетровської області.

Роботи на будівництві у розпалі: монтується система водовідведення з розділової смуги, продовжується влаштування основи із шлаку та щебнево – пісчаної суміші.

Також Укравтодор працює над влаштуванням верхнього шару основи із крупнозернистого пористого асфальтобетону.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають