9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Розбудова інфраструктури: Державне агентство автомобільних доріг опрацьовує питання будівництва швидкісної дороги між трасами М-06 та М-09 у Львівській області

В Укравтодорі готують ТЕО та проектну документацію на реконструкцію дороги М-09 на ділянці Львів – Тернопіль, яка стане першою частиною GO Highway.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Укравтодор.

У межах цього проекту опрацьовується також питання будівництва нової з’єднувальної дороги між трасами М-06 та М-09.

Розглядається можливість, що нове шосе буде відгалужуватися від М-06 біля села Загірці та вливатиметься у швидкісне шосе Львів – Тернопіль біля міста Золочів.

Орієнтовна протяжність нової дороги становитиме 20 км.

Таке рішення дозволить зменшити навантаження на трасу М-06 на ділянці Броди – Львів, а водіям, які прямують з боку Рівного в напрямку Львова, – заощадити до 25-30 хвилин часу на кожній поїздці.

Остаточне рішення щодо будівництва нової з’єднувальної дороги між трасами М-06 та М-09 буде прийнято після підготовки ТЕО.

Новий європейський автобан Львів – Тернопіль, який стане першою частиною GO Highway, передбачає реконструкцію 57 км існуючої дороги з її розширенням з 2 до 4 смуг та будівництво 55 км нових об’їзних доріг населених пунктів.

Проект буде реалізовано за кредитні кошти.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають