9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Розбудова інфраструктури: Будівництво нової злітно-посадкової смуги аеропорту «Одеса» продовжується (фото)

Будівництво нової злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Одеса» триває. Американський магістральний бетоноукладчик фірми Gomaco – продовжує заливати заключний 40-сантиметровий шар так званого «важкого» бетону.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Крылья.

Наразі, всі ресурси підрядника, компанії «Автомагістраль-Південь», зараз кинуті на завершення земляних робіт. Таке рішення пов’язане з настанням глибокої осені, а разом з нею і з майбутнім сезоном дощів. Якщо протягом найближчих днів не закінчити роботи в котловані і не постелити кілька шарів піску і щебеню, розділених гідроізолюючим покриттям, то затяжні осінні дощі можуть порушити графік робіт.

За словами фахівців, на це буде потрібно ще три-чотири дні, включаючи укладання «худого» бетонного шару.

За «худим» настане черга «важкого» бетону. При наявності свіжого розчину від двох заводів бетоноукладчик досить швидко укладає смужку шириною 7,5 метрів, але багато часу, до двох днів, займає його чистка і перевстановлення для укладання нової смужки, довжиною 400 метрів. Зараз на всю проектну ширину укладені перші 400 метрів з південного торця і ще чотири смужки з шести наступного 400-метрового відрізка.

АвторКрылья

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають