9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Розбудова інфраструктури: Будівництво нової трансферної зони в аеропорту Бориспіль станом на липень (фото)

В аеропорту Бориспіль станом на липень тривають роботи з будівництва нової трансферної зони в терміналі D.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на avianews.com.

На фотографіях, зроблених 6 і 9 липня, видно, що нова прибудова до аеровокзального комплексу ще не засклена, проте в ній вже встановлені ескалатори, за допомогою яких прибулі пасажири після проходження контролю на авіаційну безпеку будуть підніматися в зал вильоту для пересадки на наступний рейс.

Проект розширення зони контролю трансферних пасажирів в терміналі D аеропорту Бориспіль.
Проект розширення зони контролю трансферних пасажирів в терміналі D аеропорту Бориспіль.

Як видно на одній з фотографій, оздоблювальні роботи всередині нової трансферної зони поки не починалися.

Будівництво нової трансферної зони в терміналі D станом на 6 липня 2018 року.
Будівництво нової трансферної зони в терміналі D станом на 6 липня 2018 року.

Згідно з даними системи Prozorro, аеропорт Бориспіль витратить на розширення терміналу D в рамках цього проекту 119,95 млн грн. Саме таку суму запропонував переможець тендера ТОВ «Альтіс-Констракшн». Ця ж компанія була автором проекту розширення трансферної зони, свідчать дані з системи Prozorro.

Площа нової трансферної зони після завершення будівництва складе 1779,7 кв. метрів. Проектом передбачено розміщення в прибудові на другому рівні терміналу семи рамок металодетекторів, семи інтроскопів, двох ескалаторів і ліфтів. Для порівняння, в існуючій зоні контролю транферних пасажирів розміщено чотири рамки металодетекторів, сім інтроскопів, один ліфт і один ескалатор.

На третьому рівні в новій трансферній зоні проект передбачає розміщення кафе, магазинів Duty Free і службових приміщень.

Після завершення робіт максимальна пропускна здатність трансферної зони складе 1500 пасажирів на годину. Загальна пропускна спроможність терміналу D залишиться без змін на рівні 3000 пасажирів на годину на виліт і стільки ж на приліт.

Авторavianews.com

Останні новини:

Зараз читають