9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Розбудова інфраструктури: Будівництво метрополітену у місті Дніпро прискорилося в 11 разів (фото)

На станції метро «Театральна» в Дніпрі розпочалися повномасштабні роботи по бурінню «ствола» для підняття зайвого грунту.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Наше місто.

Турецька компанія «Limak» прискорює будівництво в 11 разів.

6 червня в Дніпро прибув представник турецької компанії Limak, яка займається будівництвом дніпровського метро, Мустафа Толга Єргін. Разом із заступником міського голови Дніпра, Михайлом Лисенко, ознайомилися з ходом будівництва метрополітену і термінами виконання робіт.

Спеціальна машина бурить грунт і створює отвір, через яке будуть вилучати весь непотрібний грунт з початком будівництво станцій і тунелів.

Як розповів Михайло Лисенко, відпрацьований грунт використовують на сміттєвих полігонах Дніпра, для пересипання сміття.

– 12 ствол метро. Ведеться будівництво, для того щоб піднімати грунт зі станцій. Стовбури будуть будуватися по всьому проспекту Яворницького. Робота ведеться планомірно і я не хочу нічого наврочити, – заявив заступник мера Дніпра Михайло Лисенко.

Якщо порівняти з «радянським методом», то стовбури, які будує турецька компанія Limak, збільшили ширину споруди в 2.5 рази. Таким чином швидкість підйому землі збільшується в 11 разів.

blank

Точна глибина стовбура – 45 метрів. Нижче, будуть розташовані тільки тунелі для рухомого складу метрополітену.

За словами Михайла Лисенка, він дуже задоволений підрядником і його роботою.

 – Ніколи не бачив, щоб робочі просто так курили, дивилися довго в телефони або сиділи на землі. Боюся наврочити, але роботою задоволений, – підкреслив заступник мера Дніпра.

blank

Будівництво метро йде з випередженням, з яким заступник мера не уточнив. У планах, закінчити будівництво метро в терміни для зручності городян.

– Будівництво по Новоавстрійскому методу вимагає підготовки, але ми йдемо в термін. Для підготовки стовбура забили 2800 метрів паль і зміцнили «стволи» бетоном. З одного стовбура піднімемо як мінімум 5 тисяч кубічних метрів землі, – каже представник турецької компанії.

З вересня, на станції «Театральна», розпочнеться проходка тунелів метро і Мустафа Толга Єргін сподівається, що до кінця 2018 року компанія «Limak» зможе продемонструвати результати проходки тунелів.

Проект будівництва метро в Дніпрі пережив значні зміни.

Всі «радянські методи» компанія Limak замінила на свої напрацювання, які виправдовують себе. Компанія будувала метро в Албанії, Грузії, Македонії, Єгипті, Кувейті, Туреччині. Всі проекти – вдалі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають