Річний звіт: Розвиток інфраструктури у 2017 році

629
blank

2017 рік став по справжньому великим ривком для розвитку інфраструктури в Україні та став роком започаткування у реалізації багатьох масштабних інфраструктурних проектів

Повідомляє Національний промисловий портал.

У цьому році було відремонтовано та відновлено майже дві тисячі кілометрів доріг, почалося будівництво десятків шляхопроводів і розв’язок, продовжилася масова закупівля громадського транспорту та відновилося будівництво метрополітенів у двох українських містах (на черзі третє). У 2017 році було остаточно завершено будівництво нового терміналу Одеського аеропорту та почато будівництво нового терміналу у Запоріжжі.

Тільки Київ у 2017 році закупив рекордну кількість громадського транспорту. Це 150 нових автобусів, близько сотні тролейбусів та пів сотні трамваїв. Новий транспорт постачався як українськими так і іноземними виробниками.

За 2017 рік близько двох десятків Українських міст отримали 100% новий транспорт. Серед них не обов’язково обласні центри, а й міста обласного значення. Так тільки Одеса у цьому році замовила близько 47-ми нових тролейбусів та з десяток трамваїв.

Завдяки силам Уряду, у 2017 році в України літали 7 лоукост авіакомпаній, а під кінець року в Україні нараховується 4 аеропорти мільйонники, тобто ті, що перевезли більше одного мільйона пасажирів. Ними стали аеропорти Бориспіль, Київ (Жуляни), Львів та Одеса. Аеропорт Бориспіль взагалі побив власний рекорд і досяг обсягу перевезень у 10 мільйонів пасажирів. Можна впевнено сказати, що обсяги авіаперевезень в Україні будуть рости. У 2018 році анонсована поява на українському ринку двох нових лоукост авіакомпаній та прихід ще багатьох відомих авіаперевізників.

Завдяки постійному приросту пасажирів, авіакомпанії задумуються про поповнення й оновлення власного парку літаків. Так, під кінець року одразу дві авіакомпанії отримали поповнення у власному флоті. Azur air отримала В-737-900, а МАУ новенький В-737-800 з заводу. У наступному році МАУ планує поповнити власний флот 12-ма літаками. Серед яких вони зазначають моделі В-777, В-737 та Е-190. Перевізник Azur air на протязі 2018 також отримає 2 літаки В-737-900.

Виходячи з усього описаного вище, стає зрозумілим, що аеропорти українських міст не можуть впоратися з таким пасажиропотоком. Тому, урядом було прийнято рішення про будівництво нового терміналу в аеропорту Запоріжжя та нової злітно-посадкової смуги в Одесі. Час завершення цих проектів значиться 2019 роком.

Столичні аеропорти також не відстають. Київський аеропорт Жуляни взявся за розширення стоянок для літаків сімейства Боїнг та Ейрбас. Їх планують збудувати для 4 або 5 літаків. Аеропорт Бориспіль планує реконструювати другу, запасну смугу і продовжити будівництво терміналу В на північ. Це дозволить справитися з великим пасажиропотоком в аеропорту та привабить нових інвесторів. Окрім цього, аеропорт почав розбудовувати власну інфраструктуру. Так, у 2018 році нарешті буде завершена перша черга великої стоянки аеропорту, яку не можуть добудувати близько чотирьох років.

blank
Будівництво нових стоянок для літаків. Аеропорт Київ

Не дивлячись на тяжку економічну ситуацію в країні, Уряд разом з головами міських рад домовився про фінансування проектів обласного значення. Так у Запоріжжі було відновлено будівництво мосту через річку Старий Дніпро, Харків завдяки власним та кредитним грошам почав будувати підходи до нового депо для вагонів метрополітену, у 2018 році почнеться будівництво двох нових станцій третьої гілки. Дніпро отримало фінансування на добудову довгоочікуваного метрополітену до центру міста. Будівництво вже в розпалі. Також, у 2018 році планується завершити будівництво об’їзної дороги навколо Дніпра, а конкретніше, її другої черги. Також активні роботи наразі тривають у Києві де повним ходом іде будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Його обіцяють завершити у кінці 2019 року.

Найкращими прикладами будівництва нових доріг, стали нові ділянки трас Дніпро – Решетилівка та Київ – Харків, де будуються не тільки нові ділянки з об’їзними дорогами, але й розв’язки та шляхопроводи.

Відремонтована й велика частина траси Одеса – Рені, що до цього була у просто жахливому стані. Саме цю трасу називають найкращим прикладом оновлення країни та відповідального підходу Укравтодору до своєї роботи та обов’язків.

Доволі серйозним досягненням в області інфраструктури може потішитись АМПУ та корпорація «Нібулон». АМПУ активно працювало цілий рік і досягло серйозних успіхів в модернізації українських портів. Були проведені та й досі проводяться масштабні роботи з днопоглиблення у порту

Південний. Оголошені тендери на проведення таких самих робіт в Одесі та портах Азову. А от корпорація «Нібулон» змогла відновити власними силами морське пасажирське сполучення по річці Дніпро і зв’язала між собою такі міста як Миколаїв, Херсон, Гола Пристань та інші. Водними маршрутами ходять відремонтовані компанією ракети, що комфортно та швидко перевозять пасажирів у потрібному їм напрямку.

Загалом же, інфраструктурний 2017 рік запам’ятався, на думку редакції, відновленим пасажиропотоком у вітчизняних аеропортах та масовим ремонтом доріг з будівництвом нових розв’язок. Впевнені, 2018 рік буде не меньш вдалим та успішним!