9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Рибний патруль почав роботу ще в 4 областях України

blankРозпочав роботу новий рибоохоронний патруль на території Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської та Харківської областей. 

Загалом до рибного патруля у нових областях було відібрано 15 працівників. З 16 по 20 січня вони проходили навчання та координацію по принципу рибоохоронного патруля Київщини на базі Управління Держрибагентства у Києві та Київській області.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Міністерства аграрної політики і продовольства.

За два тижні роботи рибоохоронним патрулем Харківщини проведено 8 рейдів, під час яких викрито 36 порушень правил рибальства. У порушників вилучено 10 заборонених знарядь лову – сіток та 68 кг риби. Тернопільським рибоохоронним патрулем проведено 12 рейдів та викрито 14 порушень правил рибальства. Рибоохоронним патрулем Івано-Франківщини проведено 11 рейдів та задокументовано 17 фактів порушення правил рибальства. Виявлено та вилучено 15 сітних знарядь лову, сумарна довжина понад 400 м та 2 знаряддя для багріння риби. Рівненським рибоохоронним патрулем викрито 2 порушення правил рибальства, вилучено 2 знаряддя лову – сітку і остроги.

Випробувальний термін патрульних становитиме до 6 місяців. За цей час вони зможуть проявити себе і показати реальні результати роботи: затримання порушників правил рибальства, ефективна охорона водних біоресурсів, – повідомив голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають