9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності “Укрзалізниці” Володимир Шемаєв.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Шемаєв привів в приклад реалізованих аналогічних проєктів в інших країнах. За його словами, в Туреччині нова високошвидкісна залізниця Анкара-Сівас, протяжністю близько 400 км, була побудована приблизно за 1,5 млрд євро. А в Єгипті планують побудувати швидкісну залізницю протяжністю 660 км приблизно за 4,5 млрд доларів.

“Тому, я припускаю, що для будівництва нової високошвидкісної залізничної магістралі в Україні необхідно від 2 до 5 млрд доларів в залежності від напрямку та особливостей ландшафту”, – зазначив він.

За словами Шемаєва, це цілком адекватна ціна для проєкту національного масштабу.

Заступник директора департаменту інвестиційної діяльності УЗ нагадав, що на початку року компанія підписала меморандум з італійськими залізницями Ferrovie dello Stato Italiane про розвиток в Україні високошвидкісного залізничного сполучення.

“Ми домовилися, що Italferr (консалтингова інжинірингова компанія в структурі Ferrovie dello Stato Italiane) спільно з УЗ розроблять пре-ТЕО високошвидкісного руху”, – додав він.

blank
Поїзд «Нічний Експрес» #3/4 сполученням Запоріжжя-Дніпро-Ужгород. Фото: 061.ua

Зараз УЗ готує технічне завдання, щоб на його основі консультант розробив пре-ТЕО в найближчі півроку.

“Ми хотіли б, щоб консультант вивчив три, на наш погляд, перспективних маршрути – Київ-Львів-Держкордон, Київ-Полтава-Харків та Київ-Одеса, в тому числі з можливістю будівництва нових залізничних магістралей з європейською колією 1435 мм”, – підкреслив Шемаєв.

Він зазначив, що якщо в УЗ отримають пре-ТЕО до кінця поточного року, то будуть знати по яких маршрутах доцільно влаштовувати високошвидкісне залізничне сполучення, а по яким немає.

“Якщо буде прийнято рішення рухатися далі, то нам необхідно буде 6-8 місяців для підготовки ТЕО по пілотному маршруту. Тому, думаю, що початок будівництва нової високошвидкісної залізничної магістралі почнеться не раніше 2023 року”, – говорить Шемаєв.

blank

“Це досить амбітні плани. Однак, цілком можливо, що на тому ж маршруті Київ-Львів високошвидкісний рух буде організовано за існуючим маршрутом через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль, де вже можна проїхати зі швидкістю 160 км/год. Правда, в такому випадку на окремих ділянках треба буде побудувати прямі ділянки залізниці, де можна буде розвивати швидкість до 200-220 км/год, тобто пре-ТЕО може показати, що недоцільно будувати понад 700 км нової дороги з нуля”, – підсумував заступник директора департаменту інвестиційної діяльності УЗ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають