9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Прийнято рішення про відновлення з 22 травня роботи транспорту в Україні

20 травня Кабінет міністрів України прийняв рішення про поступове відновлення роботи транспорту. Це, як і анонсувалося раніше, відбуватиметься, починаючи з 22 травня.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

З 22 травня поновляться регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом в міському, приміському, внутрішньообласному і міжнародному сполученні.

З 25 травня відновиться робота метрополітенів.

З 1 червня почнуть знову виконуватися залізничні пасажирські перевезення у приміському, регіональному і далекому внутрішньому і міжобласному сполученні. В цей же день відновлять міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом.

“Якщо перевезення здійснюється в регіон, де ще немає ослаблення карантину, заповненість місць повинна буде складати не більше 50% за умови розсадження пасажирів з вільним місцем поруч, спереду і ззаду”, – зазначив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

На 15 червня міністр анонсував відновлення регулярного авіасполучення. При цьому раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів повернеться до питання про відновлення міжнародних авіаційних пасажирських перевезень після 15 червня.

blank

Що стосується вище озвученого графіка відновлення роботи пасажирського транспорту, то міністр інфраструктури уточнив, що відновлювати роботу транспорту зможуть регіони, де за останні 7 днів на 100 тисяч населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР і ІФА тестів становить понад 12, а заповненість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, становить менше ніж 50%.

Скористатися транспортом можна буде тільки при дотриманні масочного режиму. Також обов’язковою вимогою буде температурний скринінг працівників, які забезпечують перевезення, і регулярна дезінфекція транспортних засобів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають