9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Протягом двох років Дніпро придбає 80 трамваїв

Місто Дніпро планує за два роки придбати 80 трамвайних вагонів. В основному це будуть вагони, що були у вжитку, однак міськрада планує купувати і нові вагони. Про такі плани повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Пасажирський Транспорт

Вже на цьому тижні на трамвайних маршрутах № 11 і 15 почали курсувати трамвайні вагони, які Дніпро придбав в Лейпцигу. Протягом 2020 – 21 років міська влада планує придбати ще близько восьми десятків трамвайних вагонів. Це будуть не тільки «старі» вагони з міст Німеччини, в тому числі і з Лейпцига, але і нові вагони. Однак, закупівля нових вагонів вимагає поліпшення якості трамвайних колій в місті, які знаходяться в далеко не найкращому стані.

Однозначно, місту необхідно закуповувати нові трамваї. Але ми їх будемо купувати і запускати тільки на тих ділянках, де зможемо повністю замінити трамвайну колію. Швидше за все, це будуть маршрути № 1 і № 19. Там шляхи ремонтувати немає сенсу. Тільки демонтаж і укладати по новій, – розповів Михайло Лисенко.

Реконструкцією трамвайних колій в Дніпрі, займуться вже в наступному році і вже готують проектно-кошторисну документацію. Для фінансування реконструкції трамвайних колій планують залучити кредитні кошти.

Замінити один кілометр трамвайної колії коштує 16 мільйонів гривень. У нас в місті 240 кілометрів трамвайних колій. Вийде, що на рейки ми витратимо два бюджети департаменту благоустрою і це за умови, що не робитимемо дороги, ремонтувати будинки та інше, – розповів Михайло Лисенко

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають