9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Продовжується ремонт шляхопроводу на дорозі Харків – Сімферополь

Станом на 21 грудня 2018р., на об’єкті виконання робіт з капремонту мосту через р. Суха Балка, вже проведено роботи з влаштування ригелів на опорах №1-2, забетоновано монолітні підферменники. Також, завершуються роботи з відсипання конусів дренуючим ґрунтом та виконуються роботи з їх укріплення.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сайт
Служби автомобільних доріг у Запорізькій області
.

В прогоні між опорами №2 та №3 проведено монтаж балок прогонових будов. Наразі, проводяться роботи з армування поздовжніх стиків, омонолічування балок та монтажу плити проїзду. Крім того, проводяться роботи з влаштування сполучення мосту з насипом підходів.  

Також, іншою залученою субпідрядною організацією продовжуються роботи з влаштування зовнішнього освітлення ділянки капремонту.

Основні, будівельно-монтажні роботи на об’єкті капітального ремонту автомобільної дороги М-18 Харків – Сімферополь на ділянці км 322+700 км 323+022 (мостовий перехід через р. Суха Балка) на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області виконує підрядне підприємство ТОВ «Підприємство «Маст-Буд».   

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що на період виконання ремонтних робіт існуючого мостового переходу через р. Суха Балка перекрито рух автотранспорту на  автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь на ділянці км 322+700-км 323+022. Організація руху автомобільного транспорту здійснюється по тимчасовому об’їзду. 

Останні новини:

Зараз читають