9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Січня, 2021

Презентовано проект розвитку київського транспорту до 2023 року

 • Директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов 9 листопада на засіданні комісії Київради з питань транспорту, зв’язку і реклами презентував проект Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури на 2019-2023 роки. Для затвердження проекту необхідне рішення Київради.

  Повідомляє Національний промисловий портал.

  У програмі констатується, що транспортна інфраструктура в Києві розвивається застарілими методами, які суперечать сучасним урбаністичним концепціям. Місто продовжує жити транспортною парадигмою першої половини XX стотоліття, розвиваючи магістральні мережі та втрачаючи міське середовище.

  «ХАОТИЧНЕ ПАРКУВАННЯ, ПОСТІЙНІ ПРОБКИ, НЕРАЦІОНАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА МЕРЕЖА ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ Й, ГОЛОВНЕ, ВІДСУТНІСТЬ КУЛЬТУРИ ТРАНСПОРТНОЇ ПОВЕДІНКИ МІСТЯН, ЯКА БИ СПИРАЛАСЯ НА УЗГОДЖЕННЯ ІНТЕРЕСІВ УСІХ УЧАСНИКІВ РУХУ», – описано СТАН транспортної мережі СТОЛИЦІ.

  Програма пропонує відмовитися від автомобілецентризму на користь сталої міської мобільності та створення сприятливої інфраструктури для пішоходів, велосипедистів і громадського транспорту.

  Визначено наступний порядок пріоритетності учасників дорожнього руху: маломобільні групи населення, пішоходи, велосипедисти, громадський транспорт, вантажний транспорт, індивідуальний транспорт, що рухається, індивідуальний транспорт, що стоїть.

  За умовами програми пріоритет надаватимуть розвитку електротранспорту, зокрема розвитку трамвайної мережі. Пропонується об’єднати лівобережну та правобережну частини трамвайної мережі Києва. Також передбачено впровадження єдиного електронного квитка з широким набором тарифів.

  Якщо проект затвердять, то в місті також з’являться окремі пішохідні вулиці й площі (Бессарабська площа, Русанівка, Лук’янівська площа та Ярославів Вал). Також проект передбачає збільшення кількості велодоріжок, що дозволить збільшити кількість велосипедистів удвічі.

  Загальний бюджет, розрахований на п’ять років, складає 71,3 млрд гривень. З них передбачається 4,8 млрд отримати з держбюджету, 48,6 млрд — із бюджету Києва, а 17,8 млрд складатимуть залучені кошти інвесторів та кредиторів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Харків отримав чергову партію тролейбусів “Богдан”

  Представники Харківського КП «ТРОЛЕЙБУСНЕ ДЕПО № 3» прийняли нову партію тролейбусів "Богдан" у Луцьку. Цього разу було...

  У Запорізькій області збудували біоелектростанцію

  У місті Токмак Запорізької побудували біотеплоелектростанцію «Придніпровська БіоТЕС». Станція стане майданчиком для розвитку індустріального парку на території південної промзони міста.Передає...

  У будівництві аеропорту на Закарпатті визначили переможця передпроєктних робіт

  Переможцем тендеру з виконання передпроєктних робіт із будівництва аеропорту на Закарпатті став консорціум “Ленд Буд Проект ЮА”. Очікувана вартість робіт становитиме 4...

  Українські морпіхи отримають амфібійні можливості

  Морська піхота Військово-морських сил України отримає амфібійні можливості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.В складі військових...

  У Івано-Франківському університеті створили науковий парк

  На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було створено науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв».Передає Національний...

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

  Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого типу польської марки «Eques».

  В Україні створять фонд стартапів лісового господарства

  "Лісовий інноваційно-аналітичний центр" почав створення Фонду лісопромислових стартапів. Створення фонду розпочато за дорученням глави Держагентства лісових ресурсів України Василя Кузьовіча.

  Зараз читають

  Компанія Ferrexpo у 2020 році наростила виробництво котунів

  Компанія Ferrexpo за підсумками 12 місяців 2020 року сумарно збільшила випуск окатків на 7% у порівнянні з...

  Термінали ТІС торік перевалили 36,6 мільйона тонн вантажів

  За підсумками 2020 року терміналами ТІС в порту Південний було оброблено 36,6 мільйона тонн вантажів.

  Інвестиції в завод “Інтерпайп Сталь” за дев’ять років склали мільярд доларів

  У січні 2021 року електросталеплавильному комплексу "Інтерпайп Сталь" у місті Дніпро виповнюється 9 років. За цей період...

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на...