9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Презентовано проект розвитку київського транспорту до 2023 року

Директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов 9 листопада на засіданні комісії Київради з питань транспорту, зв’язку і реклами презентував проект Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури на 2019-2023 роки. Для затвердження проекту необхідне рішення Київради.

Повідомляє Національний промисловий портал.

У програмі констатується, що транспортна інфраструктура в Києві розвивається застарілими методами, які суперечать сучасним урбаністичним концепціям. Місто продовжує жити транспортною парадигмою першої половини XX стотоліття, розвиваючи магістральні мережі та втрачаючи міське середовище.

«ХАОТИЧНЕ ПАРКУВАННЯ, ПОСТІЙНІ ПРОБКИ, НЕРАЦІОНАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА МЕРЕЖА ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ Й, ГОЛОВНЕ, ВІДСУТНІСТЬ КУЛЬТУРИ ТРАНСПОРТНОЇ ПОВЕДІНКИ МІСТЯН, ЯКА БИ СПИРАЛАСЯ НА УЗГОДЖЕННЯ ІНТЕРЕСІВ УСІХ УЧАСНИКІВ РУХУ», – описано СТАН транспортної мережі СТОЛИЦІ.

Програма пропонує відмовитися від автомобілецентризму на користь сталої міської мобільності та створення сприятливої інфраструктури для пішоходів, велосипедистів і громадського транспорту.

Визначено наступний порядок пріоритетності учасників дорожнього руху: маломобільні групи населення, пішоходи, велосипедисти, громадський транспорт, вантажний транспорт, індивідуальний транспорт, що рухається, індивідуальний транспорт, що стоїть.

За умовами програми пріоритет надаватимуть розвитку електротранспорту, зокрема розвитку трамвайної мережі. Пропонується об’єднати лівобережну та правобережну частини трамвайної мережі Києва. Також передбачено впровадження єдиного електронного квитка з широким набором тарифів.

Якщо проект затвердять, то в місті також з’являться окремі пішохідні вулиці й площі (Бессарабська площа, Русанівка, Лук’янівська площа та Ярославів Вал). Також проект передбачає збільшення кількості велодоріжок, що дозволить збільшити кількість велосипедистів удвічі.

Загальний бюджет, розрахований на п’ять років, складає 71,3 млрд гривень. З них передбачається 4,8 млрд отримати з держбюджету, 48,6 млрд — із бюджету Києва, а 17,8 млрд складатимуть залучені кошти інвесторів та кредиторів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають