9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Представники Євросоюзу відвідали Білу Церкву і ознайомилися з інфраструктурними проектами міста

Відбувся робочий візит представників Євросоюзу з питання створення міжнародного аеропорту в Білій Церкві.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Крылья.

6 березня в місті Біла Церква з робочим візитом перебувала делегація представників Європейського Союзу, серед яких Jerome Bleuchot, керівник проекту “Підтримка реалізації Угоди про асоціацію та Національної стратегії в транспортному секторі в Україні”, компанії EGIS Україна і Dionisio Sanchez – експерт, призначений делегацією ЄС для проведення перед- ТЕО проекту розвитку аеропорту в Білій Церкві як мультимодального транспортного вузла, а також фахівців з Міністерства інфраструктури України.

Даний візит проходив в рамках вивчення перспектив і оцінки реалізації проекту створення Міжнародного аеропорту в Білій Церкві.

Під час зустрічі міський голова Геннадій Дикий поінформував про основні стратегічні напрямки розвитку Білої Церкви, вигідну транспортній розв’язку і індустріалізацію міста.

“Міська влада Білої Церкви всіляко сприяє розвитку бізнесу. Ми прагнемо мати довгострокові і стабільні відносини з інвесторами, ніж короткострокове вкладення коштів”, – підкреслив Г. Дікій.

Представив концепцію створення Міжнародного аеропорту, його функціональність і охарактеризував технічні характеристики цього інфраструктурного об’єкту директор КП БМР “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” Сергій Кандауров. Керівник підприємства зазначив ключові аспекти мультимодальності: залізниця, міжнародні автомагістралі і аеропорт.

Перед європейськими фахівцями виступив і президент Київської обласної торгово-промислової палати Олександр Рябоконь. Він навів результати опитування серед 50 великих промислових підприємств Київської області, які підтвердили потенційне використання аеропорту Білій Церкві з метою експорту/імпорту своєї продукції.

Крім того, директори українських авіапідприємств ТОВ “АвіаМір” і ПрАТ “Україна-Аероальянс” проаналізували можливості розширення авіазамовлень як по збільшенню кількості техобслуговування повітряних суден, так і здійснення вантажних авіаперевезень. Особливо варто відзначити, що такі підприємства мають великий кадровий потенціал і готові створювати нові робочі місця.

Також під час зустрічі виступив співзасновник провідної логістичної групи компаній Zammler, які готові до активної співпраці.

В рамках візиту делегація представників Європейського Союзу та Мінінфраструктури відвідали ТОВ “Завод пакувального обладнання «Термо -Пак»” і безпосередньо КП “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс”, який планується модернізувати до рівня міжнародного аеропорту.

Експерт Dionisio Sanchez, який має досвід написання більш ніж у  60 міжнародних проектів під аеропортову діяльність, ретельно проінспектував територію і об’єкти КП “БГАК” і отримав необхідну інформацію для подальшої роботи над висновками.

Зі свого боку міський голова Геннадій Дикий запевнив почесних гостей в однозначності та жорсткій позиції міської влади в підтримці створення міжнародного аеропорту в Білій Церкві, що дасть суттєвий розвиток соціально-економічної сфери міста і створить тисячі нових робочих місць.

 

 

АвторКрылья

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають