9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Травня, 2021

Представники Євросоюзу відвідали Білу Церкву і ознайомилися з інфраструктурними проектами міста

 • Відбувся робочий візит представників Євросоюзу з питання створення міжнародного аеропорту в Білій Церкві.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Крылья.

  6 березня в місті Біла Церква з робочим візитом перебувала делегація представників Європейського Союзу, серед яких Jerome Bleuchot, керівник проекту “Підтримка реалізації Угоди про асоціацію та Національної стратегії в транспортному секторі в Україні”, компанії EGIS Україна і Dionisio Sanchez – експерт, призначений делегацією ЄС для проведення перед- ТЕО проекту розвитку аеропорту в Білій Церкві як мультимодального транспортного вузла, а також фахівців з Міністерства інфраструктури України.

  Даний візит проходив в рамках вивчення перспектив і оцінки реалізації проекту створення Міжнародного аеропорту в Білій Церкві.

  Під час зустрічі міський голова Геннадій Дикий поінформував про основні стратегічні напрямки розвитку Білої Церкви, вигідну транспортній розв’язку і індустріалізацію міста.

  “Міська влада Білої Церкви всіляко сприяє розвитку бізнесу. Ми прагнемо мати довгострокові і стабільні відносини з інвесторами, ніж короткострокове вкладення коштів”, – підкреслив Г. Дікій.

  Представив концепцію створення Міжнародного аеропорту, його функціональність і охарактеризував технічні характеристики цього інфраструктурного об’єкту директор КП БМР “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” Сергій Кандауров. Керівник підприємства зазначив ключові аспекти мультимодальності: залізниця, міжнародні автомагістралі і аеропорт.

  Перед європейськими фахівцями виступив і президент Київської обласної торгово-промислової палати Олександр Рябоконь. Він навів результати опитування серед 50 великих промислових підприємств Київської області, які підтвердили потенційне використання аеропорту Білій Церкві з метою експорту/імпорту своєї продукції.

  Крім того, директори українських авіапідприємств ТОВ “АвіаМір” і ПрАТ “Україна-Аероальянс” проаналізували можливості розширення авіазамовлень як по збільшенню кількості техобслуговування повітряних суден, так і здійснення вантажних авіаперевезень. Особливо варто відзначити, що такі підприємства мають великий кадровий потенціал і готові створювати нові робочі місця.

  Також під час зустрічі виступив співзасновник провідної логістичної групи компаній Zammler, які готові до активної співпраці.

  В рамках візиту делегація представників Європейського Союзу та Мінінфраструктури відвідали ТОВ “Завод пакувального обладнання «Термо -Пак»” і безпосередньо КП “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс”, який планується модернізувати до рівня міжнародного аеропорту.

  Експерт Dionisio Sanchez, який має досвід написання більш ніж у  60 міжнародних проектів під аеропортову діяльність, ретельно проінспектував територію і об’єкти КП “БГАК” і отримав необхідну інформацію для подальшої роботи над висновками.

  Зі свого боку міський голова Геннадій Дикий запевнив почесних гостей в однозначності та жорсткій позиції міської влади в підтримці створення міжнародного аеропорту в Білій Церкві, що дасть суттєвий розвиток соціально-економічної сфери міста і створить тисячі нових робочих місць.

   

   


  Про допомогу проекту

  АвторКрылья

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод “Радіовимірювач” виготовив дві станції “Мінерал-У” для комплексу крилатих ракет “Нептун”

  У Києві на державному підприємстві “Радіовимірювач” вже виготовили дві станції багатофункціонального радіолокаційного комплексу “Мінерал-У”, який розробив “Квант-Радіолокація”....

  Україна передала США список потреб в озброєннях та техніці для Збройних сил

  Стало відомо, що Україна передала США список самих екстрених потреб для армії, про що заявив голова МЗС Дмитро Кулеба.

  БПЛА «Лелека-100» прийнято на озброєння української армії

  Безпілотний авіаційний комплекс «Лелека-100» прийнято на озброєння Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Мілітарний.

  У Рахівському районі будують найвищу підпірну стінку в Україні (фото)

  У Держагентстві автомобільних доріг України показали процес будівництва найвищої підпірної стіни в країні.Вона знаходиться в Закарпатській області на...

  “Нова Пошта” запустила доставку з онлайн-магазинів Німеччини

  "Нова Пошта Глобал", що входить до групи компаній "Нова Пошта", запустила доставлення з магазинів Німеччини через платформу NP Shopping.

  “Укрзалізниця” відновлює перші міжнародні пасажирські залізничні маршрути

  В "Укрзалізниці" повідомили, що у зв'язку зі стабілізацією ситуації з поширенням коронавірусної інфекції та за сприяння залізничних адміністрацій Угорщини та Австрії, погоджено...

  “Укрзалізниця” розпочала електрифікацію залізниці від Ковеля до кордону з Польщею

  "Укрзалізниця" розпочала роботи з електрифікації 94-кілометрового напрямку Ковель - Ізов - Держкордон, а основні роботи повинні стартувати вже влітку, повідомив під час...

  На Одещині відкрили новозбудовану частину мосту через Хаджибейський лиман (фото)

  В Одеській області на мосту через Хаджибейський лиман 28 квітня повністю відкрито рух автотранспорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  “Нова Пошта” запустила доставку з онлайн-магазинів Німеччини

  "Нова Пошта Глобал", що входить до групи компаній "Нова Пошта", запустила доставлення з магазинів Німеччини через платформу...

  Міжнародна служба замовлення таксі Bolt починає працювати у Чернівцях

  Міжнародна платформа для замовлення поїздок Bolt оголосила про запуск сервісу в Чернівцях.Передає Національний Промисловий...

  БПЛА «Лелека-100» прийнято на озброєння української армії

  Безпілотний авіаційний комплекс «Лелека-100» прийнято на озброєння Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал, з...

  Крюківський вагонобудівний завод з початку року отримав 72 мільйони гривень збитків

  ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" в січні-березні 2021 року отримало чистий збиток у розмірі 72,12 мільйона гривень, тоді...