9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Потреба у фінансуванні внутрішніх водних шляхів України за 5 років оцінюється в 7 мільярдів гривень

Міністерство інфраструктури розробило і оприлюднило для громадського обговорення проєкт розпорядження Кабінету міністрів “Про схвалення Стратегії розвитку внутрішнього водного транспорту України на період до 2031 року та затвердження плану заходів щодо її реалізації”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, проєкт Стратегії розроблено на виконання статей 5, 7, 11 Закону України №1054-IX “Про внутрішній водний транспорт” від 3 грудня 2020 року і є основою для планування розвитку внутрішнього водного транспорту (ВВТ), впровадження загальнодержавної політики реформ і застосування принципів управління, включаючи розвиток інституційної спроможності та електронного врядування, боротьбу з корупцією і прозорість.

“Відновлення належного функціонування ВВТ вимагає ефективних і технологічно вдосконалених внутрішніх водних шляхів (ВВШ) і навігаційних засобів на річках, створення багатофункціональних портових хабів, допоміжної інфраструктури, а також створення сучасного, енергоефективного та екологічного “зеленого” вантажного і пасажирського флоту”, – йдеться в пояснювальній записці.

Стратегія передбачає створення Державного фонду внутрішніх водних шляхів в складі спеціального фонду Державного бюджету України.

За оцінкою МІУ, потреба у фінансуванні на найближчі п’ять років на утримання внутрішніх водних шляхів становить близько 4 млрд грн. За умови модернізації найбільш завантажених шлюзів – Каховського, Запорізького, Середньодніпровського – ця сума збільшується до 7 млрд грн.

Крім того, фінансова потреба для модернізованої Річковий інформаційної служби (РІС) відповідно до європейських стандартів, за попередніми підрахунками, становить приблизно 100 млн грн. Також необхідне фінансування на оновлення/модернізацію державного флоту, в т.ч. обслуговуючого і забезпечення уздовж Дніпра мережі для приймання суднових відходів (на базі державних причалів) тощо.

Як очікують в Мінінфрастуктури, Стратегія дозволить забезпечити: розвиток прибережних територій і створення трьох інтермодальних хабів; розвиток і підтримку постійної та достатньої інфраструктури ВВШ: гарантованих і безпечних для судноплавства глибин, сучасних засобів навігації та ін.; забезпечення глибини суднового ходу на річці Дніпро на рівні не менше 3,65 метра від Херсона до Київської ГЕС, на рівні 2,55 метра – вище Київської ГЕС і на рівні 1,6 метра – на українській ділянці річки Прип’ять.

А також надходження до 2026 року 150 млн доларів приватних інвестицій в розвиток річкових портів; будівництво до 2030 року 30 одиниць на рік сучасного та екологічно чистого флоту, що має дати мультиплікативний приріст близько 0,1% ВВШ щорічно; розвиток ринку річкових перевезень з не менше 10 операторами до 2026 року; впровадження до кінця 2025 року комплексної системи реагування на аварійні випадки на ВВШ; підготовку не менше 300 осіб кваліфікованого персоналу до 2026 року для роботи на ВВШ; впровадження до 2022 року європейських медичних стандартів для персоналу на ВВШ; впровадження до кінця 2025 року системи моніторингу на ВВШ.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на корабельні “Нібулон” у Миколаєві будують третє несамохідне 100-метрове судно проєкту В5000М.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають