9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Порт південний отримав два портальні крани

У листопаді ДП МТП Південний прийняло на баланс два портальні крани “Марк-45”. Обидва були передані підприємству з Одеського морського торгового порту безоплатно згідно з наказом Міністерства інфраструктури України.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на офіційний сайт підприємства.

Повідомляється, що крани “Марк-45”, продуктивність яких становить 600 тонн/год, дозволять значно підвищити обсяги перевалки вантажів і збільшать швидкість обробки суден на відповідному причалі.

“Один “Марк-45 “вже встановлено на першій лінії перевантажувальних робіт причалу №9. Портальний кран замінить обладнання з низькою продуктивністю – менш потужний кран планується перемістити на тилові підкранові шляхи. Проводяться пусконалагоджувальні роботи й вантажні випробування обладнання. Після отримання дозволу від головного управління Держпраці перший з двох портальних кранів “Марк-45″ буде введений в експлуатацію”, – йдеться в повідомленні ДП МТП Южний“.

У держпідприємстві повідомляють, що другий кран повинен надійти найближчим часом.

Портальний кран “Марк-45” спільного українсько-фінського виробництва, його вантажність – 45 тонн, максимальний виліт стріли 45 м, кран оснащений сучасним електронним обладнанням, що дозволяє економити до 40 відсотків енергоресурсів. Характеристики “Марка-45” значно краще, ніж у його попередника – фінського “Марка-40”. Цей універсальний кран призначений для всіх видів вантажів.

В даний момент ДП Морський торговельний порт Южний оперує на 5 причалах 3 портальні крани “Тукан” і 38 кранами Liebherr, “Сокіл” і “Кондор”. Портова механізація забезпечує перевалку майже 13 млн тонн навалювальних і генеральних вантажів на рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають