9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Порт Ізмаїл замовив ремонт чотирьох портальних кранів

Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» обрало підрядників для ремонту чотирьох портальних кранів.

Загальна вартість робіт складає 37,5 млн гривень. Ця інформаціє зазначена у відповідному тендері в системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на GMK center.

Тендер складався з чотирьох лотів, у яких порт має намір закупити ремонтні роботи:

  • портального крана “Альбатрос” №36;
  • портального крана “Сокіл” №65;
  • портального крана “Сокіл” №70;
  • портального крана “Кондор” №40.

Переможцем у першому лоті стала компанія “Транс-Сервіс-КТТ”, яка запропонувала за ремонт обладнання 8,49 млн грн. Стартова вартість лоту становила 8,8 млн грн. У другому лоті перемогу здобуло ТОВ «Теріон», яке планує відремонтувати кран «Сокіл» за 8,6 млн грн за стартової вартості 8,9 млн грн.

У третьому та четвертому лотах претендентами на ремонт спецтехніки стали ПрАТ «Південмормонтаж» та ТОВ «Ремтехморпорт» запропонувавши за виконання робіт 9,65 млн грн та 10,73 млн грн відповідно.

blank

У всіх лотах на ремонт портальних кранів компанії конкурували між собою. Перемогу для виконання контракту на проведення робіт одержало ТОВ «Ремтехморпорт». Згідно з документацією, техніка має бути введена в експлуатацію до кінця 2022 року.

Технічне завдання передбачає відновлення на спецмашинах механізм підйому, повороту, замінити виліт стріли, пересування, кабельний барабан, канатоблочну систему, металоконструкції та інші елементи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають