9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Польська залізниця запускає пробний вантажний потяг до української станції Ковель

Як повідомляє Медіацентр Магістраль, з польської станції Грубешів до станції Ковель прибув вантажний потяг із польським локомотивом для здійснення пробної поїздки порожнього вантажного поїзда.

В його складі 51 умовної одиниці рухомого складу прибуде по широкій колії польської залізниці «LHS» (Linia Hutnicza Szerokotorowa, укр. Металургійна ширококолійна лінія) із польським локомотивом до станції Ковель Рівненської дирекції залізничних перевезень.

У зворотному напрямку по «LHS» потяг рушить із вантажем залізної руди. Як повідомив заступник начальника оперативно-розпорядчого відділу служби перевезень регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Ярослав Осьмак, таким чином планується збільшити вантажообіг із Польщею.

Маршрут LHS у Польщі

Металургійна ширококолійна лінія (LHS) — одноколійна, неелектрифікована польська залізнична лінія № 65, що простягається від залізничного переходу в Грубешові до залізничної станції Славкув Південний LHS на території Польщі.

Залізнична лінія № 65 є найдовшою широкою колією в Польщі. ЇЇ протяжність від державного кордону до вантажної станції Славкув становить 394,650 км. Загальна протяжність усіх колій — 524,339 км. На даний час лінія є найдовшою залізницею в західному напрямку Європи, що має ширину колії 1520 мм.

Останні новини:

Зараз читають