9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 5 Грудня, 2022

Польська група Budimex навчатиме українців відбудовувати інфраструктуру

Група Budimex, що є лідером на будівельному ринку Польщі, намагатиметься допомогти у відбудові зруйнованої інфраструктури України, здійснюючи підготовку відповідних українських спеціалістів.

Про це під час Економічного форуму в Карпачі (Польща) розповів директор з будівництва інфраструктури Budimex Цезарій Лисенко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За його словами, декілька тижнів тому керівництво Budimex зустрілося в Києві з представниками українського уряду.

“Нас попросили зробити одне: навчити українців будувати так само швидко і якісно, ​​як це роблять у Польщі”, – повідомив представник компанії.

blank
Колійна машина Unimat АТ “Укрзалізниця”

“Ми вже шукаємо українців, які навчаються у польських університетах, яких гостинно запрошуємо до нашої компанії. Ми покажемо їм практичну, а не теоретичну картину наших проєктів”, – заявив про наміри компані Цезарій Лисенко.

Він зазначив, що молоді українці зможуть ознайомитися з відповідними інструментами, які використовуються на різних етапах будівельних робіт, навчитися відповідним технологіям тощо. Підготовка спеціалістів триватиме протягом року.

Однак, чи заходитиме Budimex на український ринок, поки невідомо.

“Це залежить тільки від України. Якщо в нас буде потреба, то, очевидно, так (компанія братиме участь в інвестиційних проєктах в Україні. – ред.”, – сказав топменеджер.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають