9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

Польська фірма буде обслуговувати дороги Київщини

Київське обласне управління “Укравтодору” замовило польській компанії GNOM SpZoo експлуатаційне утримання автодоріг державного значення на 234,81 мільйон гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Така інформація розміщена в системі ProZorro. У поточному році польській фірмі замовили утримання 283 кілометрів міжнародних трас Київської області.

Зокрема, мова йде про М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі; М-03 Київ-Харків – КПП “Довжанський”; М-06 Київ-Чоп; М-07 Київ-Ковель-Ягодин у межах Київської області.

Компанія повинна забезпечити холодне фрезерування, влаштування асфальтобетонного покриття, очищення доріг від снігу та сміття, обробку протиожеледними матеріалами, нанесення розмітки тощо.

Як уточнили в “Укравтодорі”, для зимового утримання буде залучено 35 одиниць спеціальної дорожньої техніки – це багатофункціональні спеціалізовані автомобілі компанії МАN. Автомобілі обладнані відвалами: переднім – шириною 5,5 м, і бічним – 2,5 метра з можливістю здійснення очищення проїзної частини як зліва так і справа.

Гарантійний термін на дорожню розмітку полімерною стрічкою становить 5 років, пластиком – 3 роки, фарбою – півроку, а на інші послуги з експлуатаційного утримання – 1 рік.

Ціна угоди виявилася на 1% нижче очікуваної вартості закупівлі в 237,26 млн гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають