9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Поліція почала використовувати на дорогах мобільні діагностичні станції (фото)

В Україні з 12 листопада патрульна поліція використовуватиме спеціалізовані автомобілі – мобільні діагностичні станції для контролю відповідності технічного стану транспортних засобів, які підлягають обов’язковому техконтролю, встановленим правилам, нормам та стандартам щодо безпеки дорожнього руху.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що мобільні діагностичні станції обладнані сучасними приладами, які відповідають державним стандартам.

За допомогою обладнання діагностичної станції поліцейські зможуть проводити вимірювання параметрів світла фар транспортних засобів, вимірювати залишкову висоту малюнка протектора шин та здійснювати аналіз викидів вихлопних газів бензинових та газобензинових двигунів.

Також поліція зможе проводити вимірювання коефіцієнта димності двигунів, що працюють на дизельному паливі, проводити виміри допустимого рівня зовнішнього шуму транспортних засобів, визначати сумарний люфт кермового керування транспортного засобу та перевіряти інші елементи конструкції транспортних засобів.

Такими станціями вже оснащено кожний підрозділ патрульної поліції у кожній області.

Зокрема, перевірятимуться вантажні автомобілі понад 3,5 тонни та причепи до них, автобуси, таксі, автомобілі, що перевозять небезпечний вантаж, спеціалізовані ТЗ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають