9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Подорожі з України: які країни готові відновити авіасполучення

По всьому світу спалах пандемії, тому багато країн ввели карантин і обмежили міжнародне авіасполучення. У тому числі і Україна. Хоча деякі держави і зовсім не забороняли авіаперельоти, а інша частина – повністю відкриє кордони вже з червня.

Після 15 червня український уряд буде розглядати можливість відновлення міжнародного авіасполучення.

Як передає національний провайдер обслуговування повітряного руху “Украерорух”, Міністерство закордонних справ промоніторити заяви всіх держав і визначила, які країни і коли відновлять регулярне авіасполучення.

Наприклад, в Білорусь, Корею, Великобританію, Мексику, Іран, Німеччину, Ірландію, Нідерланди, Катар і Чехію іноземці можуть спокійно прилітати. Ці держави не вводили заборону на міжнародне авіасполучення. Правда, в Празі аеропорт закритий.

В іншому випадку іноземці можуть прилетіти в Данію, Іспанію, Італію, Японію, Канаду, США та інші країни, але при цьому дотримуватись певних правил по прибуттю на територію. Через коронавируса ці держави ввелиобмеження для приїжджих.

Як варіант, це дозвіл летіти громадянам з видом на проживання, або туристи повинні відправитися на двох тижневий карантин по приїзду, або забороняється приїжджати людям, які останнім часом були в певних країнах зі спалахом епідемії, називати мета подорожі, є обмежена кількість аеропортів або рейсів і так далі.

Які країни відновлять авіасполучення

  • З 28 травня — Румунія і Словаччина.
  • З 31 травня — Австрія, Азербайджан і Греція.
  • Початок червня, без конкретної дати — Туреччина.
  • З 7 червня — Естонія.
  • З 15 червня —— Болгарія, Індонезія, Ісландія, Кіпр, Коста-Ріка, Люксембург, Македонія, Португалія, Єгипет і Ізраїль.
  • З 30 червня — Куба, Таїланд та Молдова.
  • З 1 липня — Грузія і Домініканська Республіка.
  • Середина липня — Вірменія.

Інші держави ще не оголосили офіційну інформацію про відновлення міжнародного авіасполучення.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають