9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Подільсько-Воскресенський міст Києва почнуть асфальтувати у травні (фото)

У травні 2020-го року дорожні служби розпочнуть асфальтувати проїжджу частину столичного Подільсько-Воскресенського мосту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу міського голови Києва.

За останній період мостобудівники суттєво просунулися в напрямку масива Троєщини. Зокрема кілька тижнів тому було встановлено 70-тонну балку нової частини мостового переходу через Русанівське озеро та розпочато встановлення на цих балках бетонних плит та їх укріплення.

Наразі триває будівництво заїзду на міст з вулиці Верхній вал. Там встановили 500-тонну металоконструкцію прогонової будови. Ця металоконструкція стане основою повороту з вул. Верхній вал на міст. Залізобетонні опори мостового переходу через Дніпро в цьому місці також вже збудовані. Тепер там тепер тривають підготовчі роботи до бетонування прогонової будови, а саме: перекладають інженерні мережі, облаштовують технологічні майданчики та проїзди, працюють над частковим демонтажем старого мосту на Рибальський острів. 

На початку літа розпочнуть встановлювати ванти на арочну конструкцію мосту, після чого повністю демонтують нижню частину тимчасових опор і міст “стане” на своє місце. Нагадаємо, що згідно з планом до кінця 2020-го року буде відкрито автомобільне сполучення на Подільсько-Воскресенському мосту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають