9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

Почався процес передачі частини Кільцевої дороги у власність Києва для її подальшого ремонту

Столична влада розпочала прийняття в користування ряду дорожніх об’єктів, зокрема, частини Окружної дороги.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Большой Киев.

Відповідне розпорядження КМДА № 562 було підписано 29 березня, повідомляє заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

За його словами, це перший крок до повноцінної передачі, зокрема, ділянки Кільцевої дороги, яка зараз перебуває у власності області.

Розпорядженням передбачається передача на безоплатній основі частини: Гостомельське шосе – вул. Маршала Рокоссовського протяжністю 7,316 км. Крім того, готові передати місту ділянки дороги протяжністю 4,158 км, що проходить по вул. Академіка Заболотного від Музею національної архітектури та побуту Пирогово до Дніпропетровського шосе (залізничний шляхопровід); півкільця, протяжністю 2,620 км, що проходить від вулиці Ватутіна до Одеської площі; ділянки протяжністю 1,820 км — від повороту на місто Вишневе до вул. Трублаїні; ділянку Київ — Іванків — Овруч, протяжність якої 0,758 км, що проходить Мінським проспектом від площі Шевченка до перехрестя з автомобільною дорогою Гостомельський шосе – вул. Маршала Рокоссовського.

«Від моменту підписання розпорядження до фактичного надходження в нашу власність цих автомобільних доріг пройде певний час, однак ми зробимо все це максимально швидко. Для водіїв це важливий момент, адже при декількох, як зараз, власниках, маємо не зовсім якісну дорогу і багато на неї скарг. Також, і це дуже важливо, такий крок дозволить нам проектувати та реконструювати зазначені ділянки, щоб в результаті отримати повноцінну і якісну Кільцеву дорогу», – зазначив Дмитро Давтян.

Розпорядженням передбачається утворити Комісію з питань безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади Києва ділянок автомобільних доріг загального користування державного значення. Також затверджено склад комісії, яку очолив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають