9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

«Південно-Західна залізниця» провела реконструкцію ряду ділянок контактної мережі

В рамках реалізації дорожньої програми розвитку залізничної інфраструктури в регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» виконали значні обсяги робіт з оновлення контактної мережі та пристроїв електропостачання.

Повідомляє Залізничний інформаційний портал “Магістраль”

Фахівцями галузевої служби електропостачання було проведено капітальний ремонт контактної мережі з заміною несучого тросу та контактного проводу на перегонах:

  • Брюловецький—Терещенська
  • Макове—Янпіль
  • Янпіль—Хутір-Михайлівський;

Капітально відремонтовано контактну мережу та замінено контактний провід на перегонах:

  • Носівка—Ніжин,
  • Брівки—Попільня
  • Сестринівка—Чорнорудка .

Для більш надійної роботи пристроїв контактної мережі з початку року на залізниці оновили 67 опор контактної мережі, 18 дефектних жорстких поперечок, 30 трубчастих консолей, 957 високовольтних ізоляторів контактної мережі, а також 32,7 км зношеного контактного проводу й 24,4 км дефектного несучого тросу.

Наразі залізничники готуються до модернізації ліній повздовжнього електропостачання 10 кВ та автоблокування 10 кВ на дільниці Рихальська—Новоград-Волинський. Зокрема, заплановано винести ці лінії подалі від смуги лісонасаджень, що убезпечить пристрої електропостачання від пошкодження в разі падіння дерев. На цей час розробляється проектно-кошторисна документація та проводиться тендерно-договірна робота для придбання матеріалів і обладнання.

Останні новини:

Зараз читають