9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Південно-Західна залізниця отримала 17 одиниць автомобільної і тракторної техніки

Підрозділи регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» отримали 17 одиниць автомобільної і тракторної техніки. Це найбільше поповнення автопарку структурних підрозділів залізниці за роки незалежної України.

Повідомляє прес-служба Укрзалізниці

На урочистій церемонії вручення нових автомобілів і тракторів структурним підрозділам залізниці в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький зазначив, що ця техніка полегшить роботу залізничників та позитивно позначиться на загальному результаті діяльності Південно-Західної залізниці: «Це ще один крок до поліпшення умов праці людей, які рухають «колесо» і турбота про яких є одним з галузевих пріоритетів. Наша ініціатива, наш пілотний проект підтримано керівництвом ПАТ «Укрзалізниця». До кінця поточного року ми отримаємо ще десяток тракторів із причепом, три автомобілі, малі трактори та іншу техніку».

Новенькі авто отримали Жмеринська механізована дистанція навантажувально-розвантажувальних робіт; Київська, Козятинська,  Жмеринська, Хмельницька та Конотопська дистанції сигналізації та зв’язку; Фастівська, Ніжинська, Вінницька та Чернігівська дистанції колії, а також Київська залізнична автобаза. Вони призначені для виїзду чергових бригад для проведення планових чи аварійних робіт, оперативного підвезення вантажів, вузлів, агрегатів та запасних частин, проведення робіт з поточного утримання інфраструктури, будівель та споруд тощо.

Усі автомобілі були укомплектовані усім необхідним для роботи обладнанням та матеріалами. Наприклад, авто колійників забезпечили моторними рейкорізним та рейкосвердлильним верстатами, газорізальним агрегатом, колійними домкратами, комплектами колійного інструменту, накладок, стикових болтів і рейкових вкладишів, а також електростанцією для підключення електроінструментів та освітлювальних приладів.

Нова техніка оснащена системами супутникової GPS-навігації, які дозволяють відстежити місце знаходження кожного автомобіля, його маршрут, швидкість та інші параметри.

Крім автомобілей, Київська, Коростенська, Старокостянтинівська, Бахмацька дистанції колії та Жмеринська дистанція захисних лісонасаджень отримали нові трактори, а Київська залізнична автобаза — вантажівку МАЗ «Простір».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають