9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Підсумки року: Досягнення міжнародних авіваліній України у 2017 році

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) за підсумками 2017 року перевезла майже 7 мільйонів пасажирів, відкрила десяток нових маршрутів, збільшила обсяг вантажоперевезень та отримала нові літаки.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

У 2017 році МАУ виконала 56,4 тисяч рейсів, що на 16,6% більше, ніж в 2016 році. Коефіцієнт зайнятості пасажирських крісел склав 80%.

У минулому році авіакомпанія відкрила нові рейси з Києва в Бергамо, Будапешт, Краків і Херсон. Крім того, МАУ розпочала польоти із Запоріжжя в Тель-Авів і Батумі, а з Чернівців – в Бергамо.

Крім того, МАУ продовжила нарощувати частотність на вже освоєних напрямках. Зокрема, інтенсивність польотів виросла на маршрутах з Києва до Пекіна, Коломбо, Дюссельдорфа, Вільнюса, Брюсселю, Мадрида, Чернівців, Івано-Франківська, а також з Івано-Франківська в Аліканте.

Обсяги перевезень вантажів і пошти в 2017 році збільшилися на 32,2% до 20,28 тис. тонн, в тому числі завдяки розвитку транзиту через аеропорт Бориспіль.

У минулому році парк МАУ поповнився п’ятьма літаками Boeing 737-800 NG, з яких два прибули до Києва безпосередньо з заводу виробника в Сіетлі. Також три літаки класичного покоління були повернуті лізингодавцю. Таким чином, на даний момент у флоті МАУ 42 повітряних судна із середнім віком 10,9 років.

МАУ також зазначає, що в минулому році безкоштовно перевезла 3304 пасажирів в рамках програми “Під крило” (перельоти потребують серйозної медичної допомоги в зарубіжних клініках – дітей, поранених учасників АТО та їх супроводжуючих).

“Минулий рік видався дуже непростим і водночас дуже цікавим, – зазначив президент МАУ Юрій Мірошников. – У цей період ми переступили позначку в 40 мільйонів пасажирів, оновили флот і запропонували мандрівникам нову концепцію лоукост-цін, що дозволяє придбати квитки з максимальною вигодою за умови раннього бронювання. У поточному році ми, слідуючи своїй стратегії, будемо і далі розвивати хаб в Міжнародному аеропорту “Бориспіль” і виведемо на маршрути абсолютно новий для України тип літаків Boeing 777, який забезпечить ще більш комфортні далекомагістральні перельоти нашим пасажирам. Мета МАУ залишається незмінною – стати провідним мережевим перевізником Східної Європи “.

МАУ заснована в 1992 році, 100% її акцій зараз знаходяться в приватній власності. Перевізник виконує понад 1100 регулярних рейсів в тиждень і з’єднує Україну з 80 + містами і ключовими пунктами Європи, Азії, Америки, Африки, Близького Сходу. Базовим аеропортом є Бориспіль.

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають