9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Підписано меморандум про постачання в Україну ще 40 американських локомотивів

Досягнуто домовленості про постачання в Україну 40 нових тепловозів General Electric, перші машини повинні бути отримані УЗ вже у 2020 році.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Був підписаний тристоронній меморандум між Wabtec (яка тепер контролює GE Transportation), УЗ і МІУ.

“Щодо локалізації виробництва: вже на перших локомотивах вона повинна скласти 15%”, – поінформував Кравцов.

За словами Кравцова, 30 раніше отриманих локомотивів General Electric зараз виконують близько 20% усієї вантажної роботи.

“За нашими підрахунками, у 2019 році тільки завдяки локомотивам GE ми заощадили на паливі близько 100 млн грн”, – додав глава АТ УЗ.

“Підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає спільну роботу сторін для укладення договорів поставки у 2020 році 40 нових локомотивів серії TЕ33AC корпорації General Electric і надання послуг з технічного обслуговування для 70 таких локомотивів”, – уточнюється на сайті МІУ.

“Укрзалізниця” з березня 2019 знаходилася в переговорному процесі по сервісному обслуговуванню поставлених раніше локомотивів і його вартості … Зараз General Electric разом з фінансовими партнерами представили нам умови, які ми вважаємо прийнятними. Ми фіналізуємо узгодження цих умов, після цього розпочнеться підготовка проєктної документації. Також важливим моментом є розширення локалізації виробництва в Україні. Про це ми також ведемо переговори”, – заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають