9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Підписано договір з проєктувальником злітно-посадкової смуги в аеропорту Дніпра

ДП “Фінінпро” підписало договір з ТОВ “Інститут Укрдорпроект”, переможцем тендеру на проєктування злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпропетровськ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Держпідприємство “Фінінпро” кілька разів оголошував тендер на проєктувальння злітно-посадкової смуги. Кожен раз торги зривалися, в основному через неповний пакет документів від учасників. В лютому їх вдалося провести успішно — перемогу здобув ТОВ “Інститут Укрдорпроект”. Він пройшов перевірку Антимонопольного комітету. Вже підписаний договір і компанія приступає до роботи. Один з найважливіших етапів підготовки до будівництва — проєктування смуги — триватиме кілька місяців”, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Відзначається, що Інститут “Укрдорпроект” – це компанія з українським та міжнародним досвідом, яка спеціалізується на проєктуванні доріг, мостів і аеродромних комплексів. Для аеропорту Дніпропетровщини вона спроєктує злітно-посадкову смугу довжиною 3,2 км.

ЗПС матиме сучасні системи навігації, метеорологічне і світлосигнальне обладнання. Завдяки цьому аеропорт зможе приймати літаки всіх типів навіть в туман.

Навесні ДП “Фінінпро” проведе другий великий тендер — на визначення забудовника смуги. Роботи почнуться влітку 2020 року. На це з держбюджету виділили 1,2 млрд грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають