9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Підприємство з Малина отримало 1000 метрів сертифікованих труб завдяки міжнародній співпраці

Підприємство “Малин Енергоінвест” отримало 1000 метрів сертифікованих труб діаметром 100 міліметрів безоплатно завдяки співпраці з Міжнародною організацією з міграції, яка є частиною системи ООН.

Про це Суспільному розповів керівник підприємства Сергій Карпенко, передає Промисловий портал.

За його словами, наприкінці 2022 року виникла потреба в терміновій заміні ділянки каналізаційної мережі протяжністю понад кілометр. Вона проходить через озеро під водою і її пориви могли призвести до екологічної катастрофи.

“Наше підприємство збиткове і не має коштів на придбання такої труби, тому нам порадили звернутися по допомогу до кластер WASH, – розповідає Сергій Карпенко.  Наше оголошення з проханням зацікавило Міжнародну організацію з міграції. Ми надали їм всі технічні характеристики”.

blank

Сергій Карпенко каже, що трубу пообіцяли придбати, проте процес не проходить швидко.

“Нам пообіцяли трубу і ми знали, що отримаємо її, – каже Сергій Карпенко. – Проте від моменту підписання договору до доставки продукції має пройти певна процедура, тендерні закупки, а ми чекати довго не могли і не могли допустити екологічного лиха, тому довелося звернутися до іншого підприємця. На аварійній ділянці від однієї каналізаційно-насосної станції до іншої вже проклали нову трубу і зараз вона працює в нормальному режимі. Кошти спільними зусиллями виплачуємо потроху”.

Кілометрову трубу, яку отримало підприємство завдяки співпраці з Міжнародною організацією з міграції, використають на іншій ділянці водогону.

“Це крапля у морі для Малина, адже є чимало аварійних ділянок, – розповідає Сергій Карпенко. – З 28 березня почнемо її встановлювати в одному з мікрорайонів міста. Загалом лише 48% жителів міста забезпечені централізованим водопостачанням. Інші малинці отримують воду зі свердловин, а відтак роботи ще багато”.

Останні новини:

Зараз читають