9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Підписано постанову про використання системи FIDIC на всіх дорожніх роботах в Україні

blankПідписано постанову про застосування системи FIDIC в ході всіх дорожніх робіт в Україні. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян 28 лютого під час презентації верифікаційного звіту CoST по проектам, фінансованим МФО.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Я дякую прем’єр-міністра, який сьогодні підписав прийняте 30 грудня 2016 року постанова про застосування системи FIDIC для всіх дорожніх робіт в Україні. Міністерство хоче поширити практику контрактів FIDIC на всі капітальні ремонти та реконструкції, які виконуються також за бюджетні кошти, наприклад, на адміністрацію морпортів щодо виконання днопоглиблення. Відповідно, поширити практику незалежного нагляду інженера-консультанта за ходом виконання робіт, як це передбачено контрактами FIDIC, – заявив міністр, передає прес-служба МІУ.

Омелян додав, що міністерство хоче шляхом прозорості забезпечити підзвітність підрядників перед громадянами і бізнесом, заохотити і залучити більше українських і закордонних компаній, збільшити ринкову конкуренцію, поширити практику прозорості на проекти, що фінансуються за рахунок МФО.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають