9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Pesa відновлюватиме дизель-поїзди “Укрзалізниці”

“Укрзалізниця” і Pesa співпрацюватимуть в рамках відновлення дизель-поїздів польського виробництва за проєктом City Express.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Програму співпраці по відновленню дизель-поїздів польського виробництва керівник УЗ Іван Юрик обговорив з президентом і іншим керівництвом Pesa Bydgoszcz S.A.

Юрик нагадав, що на сьогодні тільки 4 з 14 рейкових автобусів Pesa, які експлуатує УЗ, знаходяться в робочому стані.

Сторони домовилися, що “Укрзалізниця” спільно з заводом-виробником проведуть детальну технічну оцінку стану рухомого складу і пропрацюють оптимальну програму ремонту. Крім того, досягнуто попередньої домовленості в рамках прямого співробітництва Pesa про навчання українських фахівців технічного обслуговування поїздів, щоб в майбутньому зменшити експлуатаційні витрати українського перевізника і локалізацію ремонтів.

Також “Укрзалізниця” запросила польських колег до співпраці в рамках проєкт City Express.

“Продовжуємо роботу над реалізацією проєкту City Express, який передбачає інтеграцію залізниці з міським транспортом … Цей проєкт визначено одним з пріоритетних для розвитку інфраструктури країни. Саме тому “Укрзалізниця” для пошуку партнерів проводить переговори з провідними виробниками рухомого складу”, – прокоментував Іван Юрик.

blank
Потяг Pesa 630М-001 Фото: TrainPix

За його словами, УЗ зацікавлена ​​в довгостроковому співробітництві, а пріоритетами є ступінь локалізації виробництва і спільна розробка фінансових інструментів для реалізації проєктів.

Крім того, в компанії Pesa проявили зацікавленість щодо планів “Укрзалізниці” по оновленню парку локомотивів і, за умови довгострокових програм фінансування, пасажирських поїздів для міжрегіональних перевезень. Зі свого боку УЗ надасть польським колегам необхідні технічні вимоги та проводитиме спільні консультації для опрацювання проєктів.

Повідомляється, що спільна група, яка складається з представників “Укрзалізниці” і Pesa Bydgoszcz S.A. продовжить надалі роботу в регулярному форматі.

Відзначимо, що станом на кінець 2017 року експлуатації залишалося 9 рейкобуси Pesa. Пізніше 6 з них були зняті з регіональних перевезень і поставлені на залізничний маршрут до столичного аеропорту Бориспіль.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають