9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Перший в Україні робот-хірург

У медичному центрі ендохірургії у Вінниці з’явився перший в Україні роботизований комплекс. Перші операції за допомогою робота проведуть вже у березні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UA: Вінниця.

Працювати на daVinci є мрією багатьох хірургів. В багатьох країнах така хірургія вже багато років доступна. Тільки не в Україні. Тепер українцям не треба шукати клініки за кордоном. Звісно собівартість роботи за допомогою робота коштовна. Маємо надію, на співпрацю з державою, зі страховою медициною. Так як це робиться в усьому світі. Це значно вплине на доступність – говорить директор центру Євгеній Антонюк.

Робот може працювати у важкодоступних місцях а отже може робити операції що не під силу людині. Перші операції робота будуть проведені по втручанню в пухлинні процеси малого тазу та видаленню раку простати.

У Вінниці в медичному центрі ендохірургії працюватиме єдиний в Україні робот-хірург

У Вінниці запровадили роботизовану хірургію. Робота-хірурга «взяли в штат» в медичному центрі ендохірургії. Це перший і поки що єдиний електронний лікар в Україні. Робота Да Вінчі розробили у США. Наразі медики центру вже пройшли навчання і визначили дати перших операцій за участі робота. #Новини_Вінниця

Опубліковано UA: Вінниця Середа, 27 лютого 2019 р.

На комплексі працюватимуть місцеві хірурги Андрій Григоренко та Руслан Церковнюк які пройшли навчання роботизованої хірургії в провідних клініках Європи та США.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають