9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Перші чотири великомісні пасажирські автобуси прибули до Кропивницького

Великомісні автобуси готуються до виходу на пасажирські маршрути у Кропивницькому.

Наразі вони базуються в КП «Електротранс», де мають пройти необхідні процедури реєстрації і технічного контролю. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Кропивницької міськради.

Це перші чотири автобуси із двадцяти закуплених за кошти міського бюджету, що будуть працювати на маршрутах в обласному центрі і дозволять суттєво покращити якість надання транспортних послуг мешканцям міста, – відзначив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун. – Перед тим, як вони почнуть обслуговувати пасажирів, автобуси мають бути зареєстровані, необхідно отримати на них акти технічного огляду, оформити страхування.

Наступна партія автобусів відправиться із Києва до Кропивницького у понеділок, 11 вересня. Загалом, всі двадцять транспортних засобів будуть доставлені на майданчик КП «Електроранс» до кінця вересня, запевнив Олександр Вергун.

Ми зацікавлені, щоб автобуси якомога швидше вийшли на свої маршрути, вони вже визначені, – наголосив начальник управління. – Цього ж з нетерпінням очікують і кропивничани. У даному випадку багато чого залежить від державних органів, які здійснюють процедури реєстрації, страхування  та надання необхідних для початку роботи документів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають