9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Перші 10 майбутніх машиністів “Тризубів” відправились на навчання до Казахстану

Із 13 до 21 серпня 10 локомотивників пройдуть навчання у центрі оцінювання та розвитку персоналу залізничного транспорту у Казахстані.

Про це повідомляє Медіацентр Магістраль

У тижневе відрядження відправилося п’ятеро працівників локомотивного депо Мелітополь регіональної філії «Придніпровська залізниця» (два машиністи тепловоза Олександр Галуненко, Ігор Шевченко та два діючих машиністи-інструктори локомотивних бригад Роман Зайченко, Олександр Михайлов, а також в. о. машинiста-інструктора Андрій Матросов) і стільки ж працівників регіональної філії «Одеська залізниця» (два машиністи тепловоза, два машиністи-інструктори локомотивних бригад із локомотивного депо Миколаїв та викладач спеціальних дисциплін Одеського центру професійного розвитку персоналу).

Залізничники пройдуть підготовку згідно з «Програмою навчання машиністів-інструкторів ПАТ «Укрзалізниця» для експлуатації магістральних вантажних тепловозів ТЕ33АС, що отримали назву для України – “Тризуб”, які вже восени мають надійти на Укрзалізницю. Ці локомотиви тривалий час експлуатують у Казахстані.

Останні новини:

Зараз читають