9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

Переможцем аукціону в рамках другого тендеру на днопоглиблення в порту Южний стала компанія China Harbour Engineering Company Ltd.

 • Переможцем аукціону в рамках тендеру на реалізацію проекту «Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходівдо глибоководних причалів морського порту «Южний» (будівельно-монтажні роботи) стала китайська компанія China Harbour Engineering Company Ltd.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр АМПУ.

  Раніше переможцем конкурсу була визнана бельгійська Novadeal LTD, але оскільки цей учасник не надав необхіднийперелік документів для завершення конкурсної процедури, відповідно до вимог ч.4 ст.28 закону про державні закупівлі, тендерний комітет змушений відхилити цю пропозицію і призначити переможцем другого по ціновій пропозиції претендента.

  Так, за умовами тендерної документації, розробленої за міжнародними стандартами, необхідно підтвердити запропоновану ціну відповідними технічними документами. Однак, учасником договірна ціна була порахована неправильно — без дотримання державнихстандартів України, а саме «Правил визначення вартості будівництва» (зі змінами та доповненнями, ДСТУ Б Д.1.1–1: 2013) і «Правил визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» (ДСТУ Б Д.1.1–7: 2013). Крім того,ціна тендерної пропозиції Novadeal LTD за результатами аукціону не відповідає договірній ціні, зазначеної в проекті контракту, підписаного учасником і завантаженого в систему Prozorro. Також документація компанії не підтверджена локальними кошторисами і додатками, відсутня договірна ціна в форматі *.imd. З усіма умовами конкурсу АМПУ в порту «Южний», пропозиціями учасників, наданими документами і необхідним переліком можна ознайомитися в системі Prozorro.

  Ціна тендерної пропозиції компанії «Novadeal LTD» за результатами аукціону, який відбувся 24 квітня 2017 року, склала 586 млн гривень.У зв’язку з відхиленням тендерної пропозиції учасника Novadeal LTD, керуючись положеннями закону про державні закупівлі, тендерний комітет адміністрації морського порту «Южний» прийняв рішення визначити переможцем аукціону в рамках даного тендеру компанію China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC). За результатами аукціону ціна, запропонована CHEC, становить 586, 045 млн гривень. Китайська компанія так само повинна протягом трьох робочих днів завантажити необхідну інформацію в систему, а тендерний комітет —перевірити її на відповідність нормам і стандартам. Остаточні результати тендеру будуть озвучені після перевірки всіх необхідних документів від China Harbour Engineering Company Ltd.

  Нагадаємо, 28 квітня 2017 року АМПУ прийняла рішення підписати договір з компанією China Harbour Engineering company Ltd. про проведення робіт з днопоглиблення в районі трьох причалів — № 23, 24 і 25 морського порту «Южний» (проект «Реконструкція воднихпідходів, маневрових зон та операційних акваторій морського порту «Южний»). В цьому випадку всі вимоги Закону «Про державні закупівлі» були виконані, що послужило підставою для укладення договору.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як...

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння Збройних сил України.

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на чверть та збільшити випуск продукції.

  Мотор Січ та турецька Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

  Провідні компанії авіаційної сфери України та Туреччини – Мотор Січ та Baykar Makina - підписали угоду про співпрацю.Передає Національний...

  Україна посідає десяте місце у світовому виробництві чавуну

  У січні-серпні 2021 року Україна виплавила 14,48 млн тонн чавуну, що робить її десятою у світовому рейтингу виробників цієї продукції.

  Зараз читають

  В аеропорту Ужгорода запустили інструментальну систему посадки літаків

  З 10 вересня літаки, які виконують рейси до аеропорту "Ужгород", можуть здійснювати злети та посадки з використанням...

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського...

  Українська авіакомпанія “Меридіан” поповнить флот літаком Ан-12 та “Боїнгами”

  Українська авіакомпанія Meridian Ltd. планує отримати четвертий Ан-12 в цьому році та ввести вантажні платформи 737 і...

  Міноборони готує додаткове замовлення на три літаки Ан-178 до кінця року

  Міністерство оборони України вже в цьому році може додатково замовити ще три військово-транспортні літаки Ан-178.