9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Переможцем аукціону в рамках другого тендеру на днопоглиблення в порту Южний стала компанія China Harbour Engineering Company Ltd.

blankПереможцем аукціону в рамках тендеру на реалізацію проекту «Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходівдо глибоководних причалів морського порту «Южний» (будівельно-монтажні роботи) стала китайська компанія China Harbour Engineering Company Ltd.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр АМПУ.

Раніше переможцем конкурсу була визнана бельгійська Novadeal LTD, але оскільки цей учасник не надав необхіднийперелік документів для завершення конкурсної процедури, відповідно до вимог ч.4 ст.28 закону про державні закупівлі, тендерний комітет змушений відхилити цю пропозицію і призначити переможцем другого по ціновій пропозиції претендента.

Так, за умовами тендерної документації, розробленої за міжнародними стандартами, необхідно підтвердити запропоновану ціну відповідними технічними документами. Однак, учасником договірна ціна була порахована неправильно — без дотримання державнихстандартів України, а саме «Правил визначення вартості будівництва» (зі змінами та доповненнями, ДСТУ Б Д.1.1–1: 2013) і «Правил визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» (ДСТУ Б Д.1.1–7: 2013). Крім того,ціна тендерної пропозиції Novadeal LTD за результатами аукціону не відповідає договірній ціні, зазначеної в проекті контракту, підписаного учасником і завантаженого в систему Prozorro. Також документація компанії не підтверджена локальними кошторисами і додатками, відсутня договірна ціна в форматі *.imd. З усіма умовами конкурсу АМПУ в порту «Южний», пропозиціями учасників, наданими документами і необхідним переліком можна ознайомитися в системі Prozorro.

Ціна тендерної пропозиції компанії «Novadeal LTD» за результатами аукціону, який відбувся 24 квітня 2017 року, склала 586 млн гривень.У зв’язку з відхиленням тендерної пропозиції учасника Novadeal LTD, керуючись положеннями закону про державні закупівлі, тендерний комітет адміністрації морського порту «Южний» прийняв рішення визначити переможцем аукціону в рамках даного тендеру компанію China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC). За результатами аукціону ціна, запропонована CHEC, становить 586, 045 млн гривень. Китайська компанія так само повинна протягом трьох робочих днів завантажити необхідну інформацію в систему, а тендерний комітет —перевірити її на відповідність нормам і стандартам. Остаточні результати тендеру будуть озвучені після перевірки всіх необхідних документів від China Harbour Engineering Company Ltd.

Нагадаємо, 28 квітня 2017 року АМПУ прийняла рішення підписати договір з компанією China Harbour Engineering company Ltd. про проведення робіт з днопоглиблення в районі трьох причалів — № 23, 24 і 25 морського порту «Южний» (проект «Реконструкція воднихпідходів, маневрових зон та операційних акваторій морського порту «Южний»). В цьому випадку всі вимоги Закону «Про державні закупівлі» були виконані, що послужило підставою для укладення договору.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають